Czy to Twoja firma?

MRK TRADE MICHAŁ KRÓL praca

Józefów
MRK TRADE MICHAŁ KRÓL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Józefów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MRK TRADE MICHAŁ KRÓL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MRK TRADE MICHAŁ KRÓL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MRK TRADE MICHAŁ KRÓL - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b ( 153 j)

    MRK TRADE MICHAŁ KRÓL
    • Józefów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rozwożenie posiłków do klientów lokalu, obsługa płatnościgotówkowych, obsługa terminala, obsługa nawigacji GPS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Kultura osobista, znajomośc topografii, chęci do pracy. Praca w godz. 12-20

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Józefowie