BELL COSMETICS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BELL COSMETICS sp. z o.o. praca

Józefów

Od ponad trzech dekad BELL COSMETICS jest synonimem innowacji i jakości w świecie polskiej kosmetyki. Nasza podróż rozpoczęła się od klasycznej pomadki Bell, która szybko zdobyła serca kobiet, stając się ikoną stylu i piękna. Dziś, z dumą zatrudniając między 501 a 1000 pracowników, jesteśmy liderem w branży produkcji środków higieny osobistej, a nasze produkty zdobią toaletki i kosmetyczki na całym świecie.

W BELL COSMETICS wierzymy, że piękno tkwi w szczegółach. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę kosmetyków do makijażu - od baz pod makijaż, korektorów, podkładów, pudrów, rozświetlaczy, róży i bronzerów, po produkty do konturowania i osłony twarzy. Oferujemy również bogaty wybór cieni do powiek, konturówek, eyelinerek, mascar, produktów do pielęgnacji brwi, błyszczyków, konturówek do ust, pomadek, a także lakiery i odżywki do paznokci. Każdy produkt tworzony jest z myślą o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientek.

Jakość i innowacyjność to nasze kluczowe wartości, które kierują nami przy tworzeniu kosmetyków spełniających najwyższe światowe standardy. Nasze formuły są stale udoskonalane, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko upiększają, ale i dbają o zdrowie skóry. Jesteśmy pionierami w tworzeniu hipoalergicznych kosmetyków kolorowych - nasza linia Bell HYPOAllergenic to odpowiedź na potrzeby osób z wrażliwą skórą, a jej sukces potwierdza naszą pozycję na rynku.

Nasze produkty pokochały kobiety na pięciu kontynentach, a obecność na półkach sklepowych w ponad 61 krajach świadczy o globalnym zasięgu i międzynarodowym uznaniu marki Bell. Jesteśmy dumni, że możemy eksportować nasze kosmetyki do około 50 krajów, dzieląc się polską jakością i innowacyjnością z kobietami na całym świecie.

W BELL COSMETICS każdy dzień to nowa strona naszej historii, pisana z pasją do piękna i zaangażowaniem w tworzenie produktów, które sprawiają, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy do świata Bell, gdzie piękno spotyka się z jakością i innowacją.

BELL COSMETICS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój media / pr / reklama / marketing produkcja / przemysł

Oferty pracy BELL COSMETICS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BELL COSMETICS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BELL COSMETICS Sp. z o.o.

Siedziba główna

BELL COSMETICS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BELL COSMETICS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Józefów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma BELL Cosmetics zajmująca się produkcją kosmetyków kolorowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka

      Zakres obowiązków

      • napełnianie opakowań masą kosmetyczną

      • etykietowanie, pakowanie kosmetyków

      • dbanie o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • sprawność manualna

      • gotowość do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym po 8godz. dziennie (weekendy wolne)

      • umiejętność pracy w zespole

      • odpowiedzialność

      • nie wymagamy doświadczenia

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę

      • karta multisport

      • ubezpieczenie grupowe

      • pracowniczy program emerytalny

      • opieka medyczna dla pracownika i rodziny

      • możliwość dojazdu zakładowym autobusem

Pracodawcy w Józefowie