Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk praca

Bielsko-Biała

Od ponad dwóch dekad jesteśmy wiernym partnerem w dziedzinie transportu samochodowego. Nasza podróż rozpoczęła się w 2001 roku w malowniczym Bielsko-Białej, gdzie do dziś służymy naszym klientom jako Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, nieustannie poszerzając naszą wiedzę i dbając o perfekcyjny stan techniczny naszych pojazdów. To właśnie nasza niezachwiana dbałość o detale i jakość usług pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej licencji na zarobkowy przewóz drogowy rzeczy, która otwiera przed nami granice i pozwala na obsługę klientów poza granicami kraju. Nasze prawie dwie dekady doświadczenia w branży to nie tylko liczby, ale przede wszystkim zgromadzona wiedza, umiejętności i zaufanie, które budujemy każdego dnia.

Wyróżnia nas nie tylko długoletnia obecność na rynku, ale również elastyczność i gotowość do dostosowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że każdy transport to nowe wyzwanie i nowa historia, dlatego zawsze jesteśmy gotowi napisać ją razem z Wami – z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, których możecie od nas oczekiwać.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Usługom Transportowym Mirosław Kaczmarczyk. Razem możemy pokonać każdą drogę.

Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

    PreZero Bielsko-Biała S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kierowca kat. B/ Magazynier

    P.H.U. GAMAX Dorota Zając
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-6 000 zł / mies.
    Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    Popularna
    Dodana

Mapa Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Imielin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Usługi Transportowe Mirosław Kaczmarczyk - oferty archiwalne

  • Kierowca kat C

    • pełny etat
    • 5 500-7 600 zł / mies.
    • Firma transportowa z Bielska-Białej poszukuje kierowców kat C.

      więcej informacji pod nr tel. 600 248 092

      Zakres obowiązków

      • obsługa tras krajowych i międzynarodowych

      Wymagania

      • ważna karta kierowcy,
      • kurs na przewóz rzeczy,
      • aktualne badania psychologiczne,
      • chęć do pracy, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • możliwość podjęcia pracy od zaraz
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracodawcy w Bielsku-Białej