Czy to Twoja firma?

MMA KLATKI praca

Żychlin

Od początku naszej przygody w 2012 roku, w MMA KLATKI Żychlin, zrodzonej z pasji braci Krzysztofa i Mateusza, tchnęliśmy życie w motto "Z miłości do sportów walki". Nasza siedziba w Koninie stała się sercem operacji, gdzie z zaangażowaniem tworzymy i dostarczamy profesjonalne klatki MMA, ringi bokserskie oraz wyposażenie sal treningowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty, wykonane na zamówienie i z deklaracją zgodności, są symbolem innowacji i jakości.

Nasza specjalność to nie tylko standardowe rozwiązania. Przełamujemy schematy, tworząc unikalne projekty takie jak oklatkowanie lóż VIP-owskich w barze Sports Temple by KSW, czy lekkie klatki do użytku telewizyjnego. To nasze podejście do spełniania marzeń klientów sprawiło, że zdobyliśmy zaufanie najlepszych klubów sztuk walki w Polsce.

Każdy produkt opuszczający nasze ręce jest wyrazem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i jakość. Dzięki dołączonym instrukcjom montażu i demontażu, nasi klienci mogą cieszyć się naszym sprzętem bez obaw. To właśnie nasza dedykacja dla szczegółów i indywidualne podejście do każdego zamówienia wyróżniają nas na rynku.

W MMA KLATKI Żychlin, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a satysfakcja naszych klientów jest naszym największym sukcesem. Zapraszamy do świata, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do sportów walki.

MMA KLATKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Żychlin
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy MMA KLATKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MMA KLATKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MMA KLATKI

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
MMA KLATKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Konin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MMA KLATKI - oferty archiwalne

  • Monter

    MMA KLATKI
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • MMA Klatki to Lider na rynku produkcji, wynajmu i serwisu klatek mma, ringów bokserskich oraz bram crossfitowych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy

      Zakres obowiązków

      POMOCNIKA DO WYTWARZANIA KLATEK MMA, MAT SPORTOWYCH

      Miejsce pracy: Konin, Krągola i Polska.

      Opis stanowiska: osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w wytwarzaniu i serwisie klatek MMA, maty podłogowych wykonanych z plandeki, montaż naszych produktów w całej Polsce.

      Wymagania

      • Mile widziana umiejętność obróbki plandek i malowania na nich np. LOGA
      • Obsługa podstawowych narzędzi (wkrętarka, wiertarka, młotek, nożyce)
      • Wycinanie wykrojów krawieckich
      • Chęci do pracy w miłej atmosferze, w zespole
      • Gotowość do wyjazdów służbowych po Polsce
      • Prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Szkolenie

Pracodawcy w Żychlinie