Czy to Twoja firma?

KNOR sp. z o.o. praca

Gliwice

Witaj, jestem częścią historii, która zaczęła się pisać w 2001 roku w Gliwicach. Jako KNOR, jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w tworzeniu ramek do obrazów i luster, które nie tylko zdobią ściany naszych klientów, ale również są świadectwem pasji i zaangażowania w każdy szczegół. Nasza podróż rozpoczęła się od zakupu nieruchomości pod nową siedzibę, a z biegiem lat, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, takie jak linie do wytłaczania profili z polistyrenu, zbudowaliśmy solidne fundamenty dla naszej produkcji. Rozbudowa hali produkcyjnej w 2010 i 2016 roku to kamienie milowe, które pozwoliły nam na dalszy rozwój i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, takich jak profile do ram na plakaty wykonane z PVC. Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko estetyczne, ale również bezpieczne dla środowiska, co potwierdza certyfikat FSC®. Jakość i innowacyjność to dla nas nie puste słowa – to obietnice, które spełniamy dzięki automatyzacji procesów produkcyjnych i wykorzystaniu certyfikowanych surowców. Nasze ramy na zdjęcia, lustra, akcesoria ramiarskie oraz usługi oprawy reprodukcji i obrazów są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty zdobyły uznanie, o czym świadczy złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich „HOME DECOR”. Zdajemy sobie sprawę, że nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy około 100 osób, które każdego dnia przyczyniają się do sukcesu KNOR. Szybka realizacja zamówień, bogate wzornictwo i wysoka jakość to nasze atuty, które pozwalają nam obsługiwać zamówienia dla największych europejskich sieci handlowych. Zapraszamy do poznania naszych produktów w sklepie internetowym, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne do dekoracji wnętrz. Razem z nami stwórz przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoje pasje i osobowość. KNOR – ramy, które tworzą historie.

KNOR SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy KNOR SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KNOR SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KNOR SP. Z O.O.

Siedziba główna

KNOR SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KNOR SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Praca na produkcji 3-zmianowa

    KNOR SP. Z O.O.
    • Gliwice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zatrudnimy pomocnika przy produkcji listew z tworzyw sztucznych . Lekka praca 3 zmianowa wg.harmonogramu dla mężczyzny

      Zakres obowiązków

      - pakowanie i ważenie listew

      - kontrola jakości

      - magazynowanie

      Wymagania

      brak wymagań, szkolimy na miejscu

      Oferujemy

      stabilne zatrudnienie

      po 3 miesiącach umowa o pracę

Pracodawcy w Gliwicach