Czy to Twoja firma?

Uniwersytet Gdański praca

Gdańsk

Jesteśmy Uniwersytetem Gdańskim – wiodącą instytucją akademicką, która od ponad pół wieku kształtuje przyszłość edukacji, nauki i innowacji w sercu regionu pomorskiego. Nasze kampusy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie tętnią życiem, tworząc przestrzeń dla ponad 3000 pracowników i tysięcy studentów, którzy wspólnie dążą do osiągania wyznaczonych celów.

Od momentu naszego powstania w 1970 roku, z połączenia Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Gdańsku, nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać edukację najwyższej jakości. Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana – 89 kierunków studiów i 205 specjalności, studia podyplomowe, szkoły doktorskie oraz inne formy kształcenia, które są dostosowane do potrzeb współczesnego rynku pracy i wyzwań społecznych.

Jako największa uczelnia w regionie pomorskim, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym, która wynika z zaangażowania w innowacyjne badania naukowe i międzynarodową współpracę. Nasz nowoczesny statek naukowo-badawczy r/v Oceanograf jest symbolem naszego zamiłowania do odkrywania i eksplorowania nowych horyzontów wiedzy.

Misja, którą realizujemy, koncentruje się na kształceniu cenionych absolwentów, gotowych do podjęcia wyzwań współczesnego świata. Wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na naukowe poznanie świata i rozwiązywanie istotnych problemów. Nasze wartości – racjonalne dążenie do prawdy, nowoczesne kształcenie, wzajemny szacunek, tolerancja i solidarność – są fundamentem, na którym budujemy naszą społeczność akademicką.

Jesteśmy uczelnią publiczną, finansowaną z budżetu państwa oraz funduszy europejskich i innych źródeł zewnętrznych, co zapewnia nam stabilność i pozwala na realizację ambitnych projektów. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nowoczesnej infrastruktury badawczo-dydaktycznej oraz unikatowych laboratoriów i pracowni, które umożliwiają prowadzenie badań na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współtworzenia naszej historii – historii, która jest żywym testamentem pasji do wiedzy, innowacji i społecznej odpowiedzialności. Razem możemy więcej – dołącz do nas i bądź częścią Uniwersytetu Gdańskiego, uczelni, która nieustannie zmierza ku przyszłości.

Uniwersytet Gdański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Uniwersytet Gdański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uniwersytet Gdański

Mapa Uniwersytet Gdański

Siedziba główna

Uniwersytet Gdański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Uniwersytet Gdański - oferty archiwalne

  • Referent/specjalista ds. płac

    Uniwersytet Gdański
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozliczanie rachunków do umów cywilnoprawnych. Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, PPK.
      Godziny pracy: 7-15, 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office, Obsługa programu PŁATNIK
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, doświadczenie zawodowe związane z obliczaniem wynagrodzeń i obsługą umów cywilnoprawnych - minimum 2 lata. Znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej, dokładność, terminowość w realizacji zadań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 200 - 5 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 800-5 000 zł / mies.
    • Gdańsk

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, doświadczenie zawodowe związane z obliczaniem wynagrodzeń i obsługą umów cywilnoprawnych - minimum 1 rok. Znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie umów cywilnoprawnych. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy własnej, dokładność, terminowość w realizacji zadań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN

Pracodawcy w Gdańsku