Czy to Twoja firma?

Polan Polsko-Francuska sp. z o.o. Joint Venture praca

Żabno

Od ponad pół wieku, od kiedy nasze skromne początki sięgają roku 1969, Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture to więcej niż firma – to nasza pasja, tradycja i zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń. Z sercem umiejscowionym w malowniczym Żabnie, jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność wpisuje się w bogatą tapiserię polskiego przemysłu spożywczego.

Nasze produkty, które są synonimem jakości i autentyczności, pochodzą wyłącznie od zaufanych, regionalnych dostawców. To oni są fundamentem naszej oferty – przetworów warzywnych, które zdobyły uznanie klientów w całej Polsce. Dostępne w licznych sieciach sklepowych, nasze wyroby to nie tylko smak, ale i gwarancja, że każdy kęs jest krokiem w kierunku zdrowego odżywiania.

W Polan rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Nasze ciągłe dążenie do perfekcji to nie tylko spełnianie oczekiwań klientów, ale i wyznaczanie nowych standardów. Wierzymy, że odpowiedzialność za to, co ląduje na stołach naszych konsumentów, jest kluczowa. Dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój technologii i metod produkcji, aby nasze przetwory były nie tylko pyszne, ale i bezpieczne dla zdrowia.

Jako Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture, jesteśmy świadomi naszej roli w społeczności – zarówno lokalnej, jak i tej większej, ogólnopolskiej. Nasza marka to obietnica – obietnica, że każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, jest częścią większej historii o jakości, smaku i zaufaniu, które budujemy każdego dnia.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali Polan. Razem tworzymy historię smaku, która jest równie bogata jak historia naszej firmy.

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture

Siedziba główna

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji spożywczej (o)

    Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture
    • Żabno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca fizyczna na produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia. Praca w Żabnie na dwie zmiany od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-15:00, 13.00-21.00. Wynagrodzenie 19,70 zł/h brutto ( pracodawca zapewnia transport z Tarnowa (min. 5 osób) - do 5 osób zapewnia zwrot kosztów dojazdu za transport publiczny). Kontakt: "POLAN" POLSKO-FRANCUSKA SPÓŁKA Z O.O. JOINT VENTURE, ul. Św. Jana 5, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt tel.: 14 696 00 09.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Żabnie