Czy to Twoja firma?

F.H.U. BAJA praca

Garbów

Witajcie w świecie F.H.U. BAJA bogucin, gdzie gościnność spotyka się z tradycją i nowoczesnością. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w malowniczym Bogucinie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, które dziś z dumą nazywamy swoim. Specjalizujemy się w hotelarstwie, gastronomii i turystyce, a nasze usługi są odzwierciedleniem bogactwa doświadczeń i ciągłego dążenia do doskonałości.

Nasza Restauracja Złota Rybka Anna Banaszek to serce naszej działalności, gdzie każdy posiłek jest świętowaniem smaku i jakości. Staramy się, aby nasze dania były nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i dla oka, serwując je w atmosferze, która sprawia, że nasi goście czują się wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne polskie smaki, jak i inspiracje kuchniami świata, zawsze przygotowane z najlepszych składników.

W zakresie hotelarstwa oferujemy komfortowe zakwaterowanie, które łączy w sobie domową atmosferę z profesjonalną obsługą. Nasze obiekty noclegowe są idealnym wyborem zarówno dla podróżujących w celach turystycznych, jak i biznesowych, zapewniając spokojny wypoczynek po dniu pełnym wrażeń.

Dzięki naszym usługom budowlanym, od przygotowania terenu po specjalistyczne roboty, wspieramy rozwój infrastruktury regionu, dbając o to, by nasze prace były synonimem trwałości i estetyki. Ponadto, jako agenci handlowi, oferujemy szeroki wybór produktów, od paliw po żywność, napoje i wyroby tytoniowe, zawsze z naciskiem na jakość i zadowolenie klienta.

W F.H.U. BAJA bogucin każdy dzień to nowa możliwość, by dostarczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Choć nie możemy zdradzić wszystkich naszych tajemnic, to możemy obiecać, że za każdym razem, gdy z nami będziecie, doświadczycie czegoś wyjątkowego. Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych gości, którzy już teraz piszą z nami historię sukcesu.

F.H.U. BAJA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Garbów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy F.H.U. BAJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. BAJA

Mapa F.H.U. BAJA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
F.H.U. BAJA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca F.H.U. BAJA - oferty archiwalne

  • Kucharz zmianowy/ pomoc kuchenna

    F.H.U. BAJA
    • Garbów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      POMOC KUCHENNA / KUCHARZ

      poszukujemy do naszego zespołu osób dla których praca w kuchni to przyjemność.

      wykonywanie rożnego rodzaju potraw i dań ( według receptur ), wydawanie i dekorowanie potraw. praca zmianowa.

      Wymagania

      • Dyspozycyjność
      • Umiejetność pracy w zespole
      • Sumienność

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Elastyczny grafik

Pracodawcy w Garbowie