Czy to Twoja firma?

FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie praca

Lublin

Jesteśmy Filharmonią im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, instytucją kulturalną, która od dziesięcioleci wpisuje się w artystyczny krajobraz Polski. Nasza historia zaczęła się w grudniu 1944 roku, kiedy to powołano Lubelską Orkiestrę Kameralną. Dwa lata później przekształciliśmy się w Miejską Filharmonię w Lublinie, a w 1949 roku zyskaliśmy miano Filharmonii Państwowej. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które w 2009 roku zostało uhonorowane Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Nasza siedziba mieści się w sercu kultury – w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, gdzie tworzymy harmonię nie tylko z muzyką, ale i z innymi formami sztuki. Zespół naszych 83 muzyków to serce Filharmonii, które bije w rytmie najpiękniejszych kompozycji klasycznych.

Oferujemy szeroki wachlarz koncertów – od symfonicznych, przez kameralne, po recitale solowe. Z myślą o naszych odbiorcach organizujemy koncerty familijne i edukacyjne, które przybliżają muzykę klasyczną wszystkim pokoleniom. Jesteśmy także innowatorami w dziedzinie rejestracji dźwięku, co potwierdzają nasze nagrania płytowe oraz występy na prestiżowych festiwalach zagranicznych.

Nasza działalność artystyczna opiera się na pracy orkiestry symfonicznej, zespołów kameralnych i chórów. Jako ambasadorzy polskiej kultury, z dumą reprezentujemy nasz kraj na międzynarodowej arenie, z występami we Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii i wielu innych krajach.

Organizujemy również wydarzenia, które są wizytówką regionu, takie jak Nałęczowskie Divertimento czy Lubelski Wrzesień Muzyczny, a także Lubelskie Forum Sztuki Współczesnej im. Witolda Lutosławskiego.

W Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie wierzymy, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który łączy ludzi. Zapraszamy do wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil w towarzystwie dźwięków, które od wieków zachwycają i inspirują. Dołącz do nas i stań się częścią tej niezwykłej podróży przez świat muzyki.

FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing zarządzanie / dyrekcja obsługa klienta / call center

Oferty pracy FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie

Mapa FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie

Siedziba główna

FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FILHARMONIA im. HENRYKA WIENIAWSKIEGO w Lublinie - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • 3 000-3 300 / mies.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. PROWADZENIE EWIDENCJI KSIĘGOWEJ OPERACJI GOSPODARCZYCH
      2. ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z PODATKIEM VAT, CIT, PIT
      3. ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI SYSTEMÓW/PROGRAMÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH (COMARCH)
      4. ZNAJOMOŚĆ EWIDENCJI I KSIĘGOWANIE ŚRODKÓW TRWAŁYCH
      5. MILE WIDZIANA PRAKTYKA W INSTYTUCJI KULTURY

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU COMARCH OPTIMA, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: obsługa programu COMARCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie