Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS praca

Polanica-Zdrój
ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS

Siedziba główna

ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS - oferty archiwalne

  • Kelner

    ANDRZEJ BILIŃSKI Restauracja BLISS
    • Polanica-Zdrój
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługiwanie gości, przygotowanie napojów, dbaniu o porządek w lokalu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: praca w zespole, samodzielność, pracowitość, rzetelność, kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Polanicy-Zdroju