Gal-Tech Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Gal-Tech sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Oferty pracy Gal-Tech Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gal-Tech Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gal-Tech Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Jaworzno
  4. Gdańsk
  5. Warszawa
  6. Dąbrowa Górnicza
  7. Mysłowice
  8. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gal-Tech Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ELEKTRYK / ELEKTROMONTER - bez znajomości j. niemieckiego

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z pozyskaniem nowych kontraktów oraz rozszerzeniem zakresu wykonywanych dotychczas robót w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:

      ELEKTRYK / ELEKTROMONTER.

      Aktualnie poszukujemy kilku pracowników. Mile widziana grupa pracowników, którzy już razem pracowali.

      Osobom zatrudnionym na placówkach montażowych w Polsce umożliwiamy także na ich prośbę okresowe wyjazdy do pracy na nasze placówki montażowe w Niemczech.

      Zakres obowiązków

      • prace elektro-montażowe w budownictwie i przemyśle,
      • rozpoczęcie pracy - od zaraz.

      Wymagania

      • wykształcenia kierunkowego lub uprawnień SEP,
      • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego,
      • odpowiedzialności i koleżeńskiego podejścia do pracy,
      • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (urlop wypoczynkowy, ubezpieczenie, świadczenia socjalne itp.),
      • atrakcyjne wynagrodzenie 10 - 15 Euro netto (na rękę) za godzinę pracy - w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego,
      • bezpłatny dojazd do pracy,
      • opłacone zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (mieszkania z pokojami 2- lub 3-osobowymi, kuchnią i łazienką),
      • zjazdy do domu co ok. 4 tygodnie,
      • odzież roboczą i narzędzia pracy.

      Aplikacje można składać za pomocą przycisku "Aplikuj" lub pod nr tel. + 48.530.812.877

Pracodawcy w Sosnowcu