Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach praca

Wierzchosławice

W sercu malowniczej Małopolski, w miejscowości Wierzchosławice, rozwija się nasza Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska". Od 2003 roku jesteśmy blisko ludzi, dostarczając im produkty najwyższej jakości i usługi, które ułatwiają codzienne życie. Nasza działalność opiera się na sprzedaży detalicznej, gdzie przeważają żywność, napoje i wyroby tytoniowe, ale to tylko początek tego, co mamy do zaoferowania.

Jesteśmy dumni z naszej różnorodności – od świeżego pieczywa, które produkujemy z pasją, po mięso i wyroby mięsne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. W naszych sklepach znajdziesz także kwiaty, rośliny, nasiona i nawozy, które pomogą Ci stworzyć własny, zielony zakątek. Dla miłośników zwierząt mamy szeroki wybór karmy i akcesoriów.

Nie zapominamy również o miłośnikach literatury i aktualnych wydarzeń – nasza oferta gazet i artykułów piśmiennych jest zawsze aktualna i bogata. A jeśli szukasz odrobiny emocji, nasza działalność związana z grami losowymi dostarczy Ci rozrywki i szansy na wygraną.

Wspieramy lokalną społeczność nie tylko poprzez nasze produkty, ale także poprzez zarządzanie i wynajem nieruchomości, co przyczynia się do rozwoju regionu. Nasza działalność jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, a zaufanie, jakim nas obdarzają, jest dla nas największym wyróżnieniem.

Zaangażowanie w lokalną społeczność, dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów i usług, to wartości, które przyświecają nam od samego początku. Jesteśmy tu dla Was, aby każdy dzień był lepszy, zdrowszy i pełen uśmiechu. Zapraszamy do współtworzenia naszej historii i do korzystania z tego, co najlepsze w Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Wierzchosławicach.

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach

Siedziba główna

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach - oferty archiwalne

  • Ekspedientka (o,u)

    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzchosławicach
    • Wierzchosławice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ekspedientka

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w sklepie spożywczym, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie gminy Wierzchosławice od pon. do sob. na dwie zmiany w godz.: 7.00-15.00, 10.00-18.00; Wynagrodzenie: 3 490 zł brutto. Kontakt: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 770, wcześniejszy kontakt tel.: 699 670 599.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Prezes zarządu (o)

    • 4 500 zł / mies.

      zarządzanie zespołem pracowników i zasobów Spółdzielni

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: doświadczenie w zarządzaniu, prawo jazdy kat. B, zdolność i umiejętność podejmowania decyzji, wykształcenie wyższe, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Wierzchosławicach od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00; wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 770, wcześniejszy kontakt tel.: 14 679 75 05, CV możan przesyłać na adres e-mail: gs_wierzchoslawice@poczta.onet.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN