Czy to Twoja firma?

Grupa Doradcza Compertus sp. z o.o. spółka komandytowa praca

Białystok

Jesteśmy Grupą Doradczą Compertus, twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i zarządzania. Nasza historia rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to dwaj przedsiębiorcy, Marek Wasiuk i Sebastian Uryn, postanowili połączyć swoje siły i wiedzę, aby stworzyć firmę, która będzie wsparciem dla biznesów w różnych aspektach ich działalności.

Specjalizujemy się w doradztwie w obszarach zarządzania finansami, strategii, zarządzania, sprzedaży oraz pozyskiwania finansowania na rozwój działalności. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego. Nasze usługi obejmują również zabezpieczenie ryzyka ściągalności należności, wdrażanie narzędzi poprawiających płynność firmy, a także prawo, ekonomię, restrukturyzację i windykację. Wszystko to, aby naszym klientom zapewnić kompleksowe wsparcie i umożliwić im osiągnięcie sukcesu w ich przedsięwzięciach.

Co nas wyróżnia? Nasze zamiłowanie do praktycznych rozwiązań. Nie boimy się wyzwań i zawsze staramy się podchodzić do problemów naszych klientów w sposób kreatywny i efektywny. Nasza doświadczona kadra to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu nr DEKRA/SUS/000193/1, który potwierdza wdrożenie wymagań Standardów Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). To świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości oraz ciągłym dążeniu do doskonalenia naszych kompetencji.

Nasze doradztwo i szkolenia są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Oferujemy usługi rozwojowe z zakresu zarządzania i organizacji, sprzedaży i obsługi klienta, marketingu/PR, finansów, IT – wszystko po to, aby wspierać naszych klientów w każdym aspekcie ich działalności.

Zapraszamy do współpracy z Grupą Doradczą Compertus. Razem możemy osiągnąć więcej!

Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Białystok
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

    RARPIT SP Z O.O.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Siedziba główna

Praca Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Księgowa/księgowy do biura rachunkowego

    Grupa Doradcza Compertus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Białystok
    • pełny etat
    • Do naszego kameralnego biura rachunkowego poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych w obsługiwanych podmiotach.

      Zakres obowiązków

      - samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i kpir oraz kadrowo-płacowych w prowadzonych podmiotach
      - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego ENOVA,
      - sporządzanie deklaracji VAT,CIT, PIT i JPK,
      - udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
      - kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS, itp.).
      - kontakt z klientami, wyjaśnianie bieżących wątpliwości ze strony klientów

      Nasze wymagania:
      - wykształcenie kierunkowe
      - dobra znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i kadrowo-płacowych
      - co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)

      Obowiązki:

      - stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w zespole
      - umowę o pracę

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku