LYRECO POLSKA S A

Czy to Twoja firma?

LYRECO POLSKA S A praca

Komorów

Grupa Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i usług związanych z miejscem pracy na świecie.

Od 1926 roku, jako prywatna firma, dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości w zakresie obsługi klienta, silnemu partnerstwu z renomowanymi dostawcami i wydajnej logistyce, Lyreco stale dostosowuje się do wciąż zmieniających się miejsc pracy,

Grupa Lyreco działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji, a poprzez sieć dystrybucyjną swoich partnerów obejmuje 17 dodatkowych rynków na 4 kontynentach.

LYRECO POLSKA S A najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center bhp / ochrona środowiska media / pr / reklama / marketing logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy LYRECO POLSKA S A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LYRECO POLSKA S A

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karnety na siłownię
  • Prywatna opieka lekarska

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa LYRECO POLSKA S A

Siedziba główna

LYRECO POLSKA S A poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LYRECO POLSKA S A - oferty archiwalne

  • Doradca Biznesowy (Przedstawiciel handlowy)

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • W związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

      Doradca Biznesowy - Szczecin / Stargrad Szczeciński

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez intensywne mapowanie rynku
      • Aktywizacja klientów z potencjałem odpowiednim dla danego segmentu
      • Rozwijanie współpracy z pozyskanymi klientami w celu zwiększenia wielkości sprzedaży i marży
      • Osiąganie założonych celów sprzedażowych oraz marżowych
      • Samodzielne planowanie pracy własnej opartej na wewnętrznym systemie
      • Realizacja wizyt u klientów zgodnie z planem pracy oraz potrzebami klientów
      • Analizowanie rynku, inwestycji oraz portfolio klientów na podległym terenie
      • Zarządzanie całym procesem sprzedaży: negocjowanie warunków współpracy, cen
      • Przygotowywanie raportów, zestawień i informacji związanych z wykonywanymi zadaniami
      • Współpraca z innymi działami Firmy

      Wymagania

      Oczekiwania:

      • Wykształcenia minimum średniego, wyższe mile widziane
      • Doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B
      • Udokumentowane sukcesy zawodowe
      • Proaktywność w działaniu oraz nastawienie na cel
      • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
      • Łatwość nawiązywania kontaktu
      • Doświadczenie w negocjacjach kontraktów
      • Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      Wybranym kandydatom oferujmey:

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • System premiowy
      • Program udziału w zyskach Spółki
      • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
      • Szkolenia kompetencyjne
      • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
      • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowyvvgvaEcWS

Pracodawcy w Komorowie