Czy to Twoja firma?

Reverse Business Support praca

Komorów

Jesteśmy Reverse Business Support Nowa Wieś – Twoim zaufanym partnerem w świecie outsourcingu pracowników i rekrutacji specjalistycznych. Nasza firma, zlokalizowana w malowniczej Nowej Wsi, to miejsce, gdzie pasja do wspierania biznesów przeplata się z profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Nasza oferta to przede wszystkim outsourcing pracowników, który umożliwia naszym klientom elastyczność i efektywność w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się również w rekrutacjach specjalistycznych, dzięki czemu możemy dostarczać wykwalifikowane kadry do różnorodnych sektorów rynku. Obsługujemy placówki i sieci handlowe, branżę HoReCa, a także firmy produkcyjne przemysłu lekkiego, dostarczając im nie tylko pracowników, ale i kompleksowe rozwiązania wspierające ich działalność.

Jesteśmy dumni z naszej wszechstronności – nasze usługi obejmują sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych, żywności, napojów, wyrobów tytoniowych oraz narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nie tylko wysokiej jakości usług, ale i partnera, na którym mogą polegać.

Nasze zaangażowanie w rozwój i doskonalenie procesów pracy pozwala nam na ciągłe ulepszanie oferowanych usług. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze dotychczasowe osiągnięcia świadczą o solidności i determinacji, z jaką podchodzimy do każdego zadania. Z kapitałem zakładowym w wysokości 20 000 zł, budujemy stabilne fundamenty dla naszej firmy i naszych klientów.

W Reverse Business Support Nowa Wieś wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie i wsparcie. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby być nie tylko dostawcą usług, ale przede wszystkim partnerem, który wspiera rozwój biznesu naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszych usług. Razem możemy więcej!

Reverse Business Support najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Reverse Business Support

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Reverse Business Support

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Reverse Business Support

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Reverse Business Support
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Reverse Business Support - oferty archiwalne

  • Praca - pakowanie produkcji

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 19-22 zł / godz.

      Miejsce pracy - okolicy Murowanej Gośliny

      Stawka: dla studenta 22 zł. netto
      pracownik na ZUS -15 netto/h
      pracownik na ZUS do 26 lat - 16 netto/h

      Doświadczenie nie jest wymagane

      Praca w systemie 3-zmianowym. 6-14, 14-22, 22-6

      Weekendy wolne

      Więcej informacji pod numerem tel. 887 092 992, 887 092 121

      Zakres obowiązków

      Praca przy pakowaniu produkcji.

      Wymagania

      Dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę.

      Oferujemy

      Praca - pakowanie produkcji

      Miejsce pracy - Bolechowo

Pracodawcy w Komorowie