Dealz Poland Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

Dealz Poland Spółka z o.o. praca

Poznań

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group, posiadającej ponad 2500 sklepów w 14 krajach w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce, poszukujemy nowych pracowników.Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Dealz Poland Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna obsługa klienta / call center zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Dealz Poland Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dealz Poland Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Dealz Poland Spółka z o.o.

Siedziba główna

Dealz Poland Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Gliwice
  4. Ostrów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dealz Poland Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

      POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - niepełny etat

      Miejsce pracy: Słupsk - Galeria Jantar

      Zakres obowiązków

      • Obsługa kasy fiskalnej

      • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami

      • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie

      Wymagania

      • Umiejętności współpracy

      • Zaangażowania

      • Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie

      • Odpowiedzialności

      • Entuzjazmu

      Oferujemy

      • Gwarantujemy umowę o pracę

      • Wynagrodzenie na czas

      • Atrakcyjny system premiowy

      • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

      • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

      • Pracę w przyjaznym zespole

      Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

    • Władysławowo
    • umowa zlecenie

      POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenie

      Miejsce pracy: Władysławowo - ul. Starowiejska

      • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie

      Wymagania

      Oferujemy

      • Gwarantujemy umowę zlecenie

      * Atrakcyjną stawkę 21zł brutto/h

Pracodawcy w Poznaniu