Dealz Poland Spółka z o.o.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group, posiadającej ponad 2500 sklepów w 14 krajach w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci w Polsce, poszukujemy nowych pracowników.Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Dealz Poland Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Specjalista ds. obsługi klienta Poznań.
Kategorie zawodowe: obsługa klienta / call center.

Oferty pracy Dealz Poland Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dealz Poland Spółka z o.o.

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa Dealz Poland Spółka z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Dealz Poland Spółka z o.o.

Pełna nazwa
DEALZ POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Jana Henryka Dąbrowskiego 79A 60-529 Poznań
NIP
7811953269
REGON
368333630
KRS
0000692949
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.09.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Dealz Poland Spółka z o.o.

4.8

Na podstawie 10 ocen z Google.

Żaneta Jeżmanowska

"Sklep z szerokim wachlarzem asortymentu. Ceny przystępne. Obsługa miła. Polecam."

8 miesięcy temu

Dawid Megazord

"Proponowałbym zmianę na Google maps. Bardzo łatwo się pomylić i wziąć to jako sklep, a nie siedzibę. Powinna być informacja przy samej pinezce."

2 lata temu

Marek Koń

Marek Koń

"Fajne"

2 lata temu

Константин Федорченко

"King Cross to świetny sklep, dużo przydatnych towarów, fajne ceny!"

7 miesięcy temu

aponchuk elizabeth

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Praca Dealz Poland Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

      POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - niepełny etat

      Miejsce pracy: Słupsk - Galeria Jantar

      Zakres obowiązków

      • Obsługa kasy fiskalnej

      • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami

      • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie

      Wymagania

      • Umiejętności współpracy

      • Zaangażowania

      • Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie

      • Odpowiedzialności

      • Entuzjazmu

      Oferujemy

      • Gwarantujemy umowę o pracę

      • Wynagrodzenie na czas

      • Atrakcyjny system premiowy

      • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

      • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

      • Pracę w przyjaznym zespole

      Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

    • Władysławowo
    • umowa zlecenie

      POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenie

      Miejsce pracy: Władysławowo - ul. Starowiejska

      • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie

      Wymagania

      Oferujemy

      • Gwarantujemy umowę zlecenie

      * Atrakcyjną stawkę 21zł brutto/h

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka