ConSolid s.c.

Czy to Twoja firma?

ConSolid s.c. praca

Kraków

Jesteśmy ConSolid s.c. Kraków, pasjonatami innowacji i doskonałości w świecie instalowania maszyn i automatyzacji procesów produkcyjnych. Nasza historia rozpoczęła się od projektów związanych z automatyką przemysłową, a pierwszym kamieniem milowym była współpraca z francuskim przedsiębiorstwem Sogaplast Industries w 2004 roku, gdzie stworzyliśmy nasze pierwsze stanowisko montażowe do elementów metalowo-gumowych.

Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, oferując szeroki wachlarz usług, które obejmują budowę maszyn, modernizację istniejących konstrukcji, robotyzację stanowisk, opomiarowywanie procesów produkcji, wprowadzanie systemów wizyjnych oraz automatyzację linii technologicznych. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są doceniane na całym świecie, a nasze projekty z powodzeniem trafiają do krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej.

Jako dostawca dla najbardziej wymagającej branży na świecie, mamy przyjemność współpracować z największymi światowymi markami. Nasza reputacja opiera się na terminowości i wysokiej jakości, które są dla nas nieodzownymi wartościami. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i niezawodność w każdym aspekcie naszej pracy, dlatego zawsze dążymy do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Zapewniamy, że każdy projekt jest realizowany z myślą o potrzebach naszych partnerów, a nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na tworzenie rozwiązań, które nie tylko odpowiadają na bieżące wyzwania, ale również przewidują przyszłe potrzeby branży. Jesteśmy zespołem, który ceni sobie innowacyjność, a nasze podejście do każdego zadania jest dowodem na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

ConSolid s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ConSolid s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ConSolid s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ConSolid s.c.

Siedziba główna

Praca ConSolid s.c. - oferty archiwalne

  • Elektryk (Branża budowy maszyn)

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-6 000 zł / mies.

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • Montaż szaf sterowniczych
      • Wykonywanie okablowania maszyn
      • Wykonywanie instalacji na liniach produkcyjnych
      • Wsparcie innych działów w firmie

      Wymagania

      • Gotowość do delegacji w tym zagranicznych (w większości praca w siedzibie firmy)
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • Prawo jazdy kategorii B

      Mile widziane

      • Doświadczenie w firmie zajmującej się budową maszyn
      • Samodzielność
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Pracę nad ciekawymi, często prototypowymi projektami·
      • Pracę w niewielkim zespole, gdzie twoje zdanie ma znaczenie
      • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
      • Praca na pełny etat,
      • Płaca 4000 – 6000 brutto/miesiąc

Pracodawcy w Krakowie