Czy to Twoja firma?

CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA sp. z o.o. praca

Wrocław

Nazywamy się CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA i jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie doradztwa biznesowego oraz szkoleniach, z głębokimi korzeniami we wrocławskiej społeczności. Nasza oferta to przede wszystkim konsulting na najwyższym poziomie, pomoc w pozyskiwaniu funduszy Unii Europejskiej, tworzenie biznes planów, studiów wykonalności oraz analiz finansowych. Jesteśmy tu po to, by wspierać przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie, dostarczając im narzędzi i wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu.

Rozumiemy, jak ważna jest solidna podstawa prawna, dlatego nasze usługi obejmują również kompleksową obsługę prawną. Zajmujemy się także szkoleniami zawodowymi i biznesowymi, które przygotowują naszych klientów do skutecznego zarządzania i rozwoju ich firm. Wszystkie nasze projekty cechują się wysoką jakością, przejrzystością i są zgodne ze standardami wymaganymi przez banki, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w każde powierzone nam zadanie.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się koordynacja prac budowlanych oraz kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, co pozwala nam na wszechstronne wsparcie naszych klientów w różnych aspektach ich działalności. Zajmujemy się również windykacją i monitoringiem płatności, co jest kluczowe dla utrzymania płynności finansowej w każdej firmie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze przedsiębiorstwo jest owocem wspólnej pasji i zaangażowania naszych właścicieli – Joanny Dominiki Biegałej i Wojciecha Eugeniusza Działaka. Nasza stabilność finansowa, potwierdzona kapitałem zakładowym w wysokości 50 000,00 zł, jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość i przyszłość naszych klientów.

W CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA wierzymy, że każdy przedsiębiorca zasługuje na dostęp do najlepszych narzędzi i wiedzy, które pomogą mu osiągnąć sukces. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy przekonani, że możemy być kluczowym partnerem w rozwoju Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy!

Oferty pracy CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Żłobek Pirackie Skarby Zielińskiego

Żłobek Pirackie Skarby Przemkowska

Przedszkole Publiczne Pirackie Skarby Przemkowska

Praca CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Opiekun dziecięcy w żłobku

    CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 3 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne dla dzieci (w tym mycie zębów), wspomaganie rozwoju dzieci, pozostałe obowiązki do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej.
      Zatrudnienie na umowę zlecenie (3 m-ce) lub umowę na okres próbny - do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej.
      Praca w godzianch 6-18 - wg grafiku
      kontakt z pracodawcą: 71 799 999 73, info@europea.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wykształcenbie zgodne z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r o opiece nad dziećmi do lat 3 z późniejszymi zmianami toj jest: pielęgniarki, położnej, nauczyciela wychowania prtzedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, wykształcenie dodatkowe: opiekunki dziecięcej, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego, studia na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w złobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika malego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza, wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia, uzupełnienia wiedzy i umiejętności, średnie lub średnie branżowe i roczne doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 lub zatrudnienie jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych polegających jna sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, aktualna ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, aktualne zaświadczenie o niekaralnośći z krajowego rejestru Karnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Osoba sprzątająca

    • 2 800 zł / mies.
    • Wrocław

      dbanie o utrzymanie czystości, utrzymywanie higieny i ogólnego porządkuw placówce, ewidencja środków czystościi właściwe zabezpieczenie przed użyciemprzez osoby nieupoważnione,obsługa i bieżąca koserwacja maszyn i urządzeńsprzątajacych, segregacja śmieci, dbanie o właściwe zastosowanie środków czystości, nadzór nad datami przydatności środków czystości, pozostałe obowiązki do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej.
      Praca w godzianch 6-18 - wg grafik.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy dowolny aktualna ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, aktualne zaświadczenie o niekaralnośći z krajowego rejestru Karnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu