Czy to Twoja firma?

STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA praca

Kołobrzeg

Witaj w Studio Kosmetycznym "Lucyna", gdzie piękno spotyka się z tradycją i profesjonalizmem. Od momentu założenia naszej działalności w malowniczym Kołobrzegu w 1996 roku, nasza pasja do pielęgnacji urody nieustannie kwitnie. Specjalizujemy się w usługach, które podkreślają naturalne piękno i dbają o Twoje samopoczucie - od pielęgnacji dłoni, stóp po perfekcyjne kształtowanie brwi.

Nasze studio to miejsce, gdzie każdy zabieg to połączenie rzemiosła i sztuki. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego klienta, oferując spersonalizowane usługi, które odpowiadają na indywidualne potrzeby. Nie tylko dbamy o Twoje dłonie i stopy, ale także o to, abyś czuł się wyjątkowo i zrelaksowany podczas każdej wizyty.

Jesteśmy dumni z naszego sklepu specjalistycznego, gdzie możesz znaleźć wysokiej jakości kosmetyki i artykuły toaletowe. Nasza starannie wyselekcjonowana oferta to wynik wieloletniego doświadczenia i głębokiego zrozumienia potrzeb naszych klientów.

Choć wiele się zmieniło od 1996 roku, nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych usług pozostaje niezmienne. Zapraszamy do Studio Kosmetycznego "Lucyna", gdzie doświadczysz profesjonalizmu w każdym geście i zobaczysz, jak wielką różnicę może zrobić prawdziwa troska o detale. Czekamy na Ciebie, aby wspólnie celebrować piękno i pielęgnację, która ma znaczenie.

STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA

Mapa STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA

Siedziba główna (Osiedle OGRODY – obok przejścia pod blokiem)

Praca STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA - oferty archiwalne

  • Fryzjerka

    STUDIO KOSMETYCZNE LUCYNA LUCYNA DERKOWSKA
    • Kołobrzeg
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dzierżawa dwóch wyposażonych stanowisk fryzjerskich w Studio kosmetycznym "Lucyna" w Kołobrzegu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fryzjerka

    • Kołobrzeg
    • 4 000 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Kołobrzegu