Czy to Twoja firma?

MARKNETO MAREK BRZESKI praca

Wrocław

Jesteśmy MARKNETO MAREK BRZESKI, innowacyjną firmą, która rozpoczęła swoją działalność gospodarczą 20 maja 2020 roku w sercu Katowic. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Bartosza Głowackiego 21, gdzie codziennie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w branży związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi, a także w sektorze profesjonalnym, naukowym i technicznym. Nasza oferta to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania energetyczne, takie jak energia elektryczna, paliwo gazowe, odnawialne źródła energii oraz pompy ciepła. Z pasją podchodzimy do kwestii ekologii i innowacji, dostarczając produkty, które pomagają naszym klientom żyć w zgodzie z naturą i najnowszymi trendami technologicznymi.

Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości obsługi. Nasz pub NIEBO, zlokalizowany przy ul. Raciborskiej 11 w Katowicach, to miejsce, gdzie każdy może doświadczyć wyjątkowej atmosfery i cieszyć się doskonałym alkoholem w odpowiedzialny sposób.

Jako aktywna jednostka gospodarcza, nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dążymy do bycia liderem w naszych dziedzinach, stale inwestując w rozwój i doskonalenie naszych usług.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wysoką jakością naszych produktów i usług. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

MARKNETO MAREK BRZESKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt inne

Oferty pracy MARKNETO MAREK BRZESKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARKNETO MAREK BRZESKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARKNETO MAREK BRZESKI

Siedziba główna

MARKNETO MAREK BRZESKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
MARKNETO MAREK BRZESKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Bydgoszcz
  5. Łódź
  6. Kraków
  7. Gdańsk
  8. Zabrze
  9. Katowice
  10. Legnica

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca MARKNETO MAREK BRZESKI - oferty archiwalne

  • PRACA PON-PT (8-16) OD ZARAZ // Przedstawiciel Handlowy

    • 3 500-8 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Praca od zaraz !

      Jeżeli jesteś młodą, ambitną osobą, szukasz nowych doświadczeń lub pierwszej poważnej pracy to doskonale trafiłeś - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA (uczymy wszystkiego od podstaw)

      Jesteśmy firmą energetyczną, która już od wielu lat działa z największymi producentami energii na świecie. Współpracujemy z klientami biznesowymi w celu zmniejszania ich cen za energię elektryczną.

      Zakres obowiązków

      • bezpośredni kontakt z klientem biznesowym,
      • budownie relacji z klientem,
      • sprzedaż energii elektrycznej,
      • dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • pozytywnego nastawienia i otwartości do ludzi,
      • chęci na ciągły rozwój i podnoszenia swoich kwalifikacji,
      • komunikatywności i zaangażowania,
      • dostępności od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy i święta)

      Oferujemy

      • wysoki system zarobkowy,
      • możliwość budowania swojego zespołu sprzedażowego,
      • profesjonalny pakiet szkoleń,
      • benefity typu karta multisport/ lux med dla chętnych,
      • praca od 8 do 16
  • BEZ DOŚWIADCZENIA - Doradca handlowy ( wolne weekendy)

    • 4 000-8 500 zł / mies.
    • Wrocław
    • PRACA OD ZARAZ!

      Jedna z największych firm energetycznych w Polsce!

      W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, potrzebujemy nowych osób do Naszego zespółu.

      Nie ukrywamy, że szukamy ludzi otwartych, uśmiechniętych, którzy lubią kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli masz również doświadczenie w obsłudze Klienta – dodatkowy plus dla Ciebie!

      • Wsparcie działu sprzedaży,
      • Reprezentowanie firmy,
      • Prowadzenie spotkań biznesowych

      Wymagania

      • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (8-16)
      • Wykształcenie min. średnie
      • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
      • Dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • ROZWÓJ:

      Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku kariery.

      Brak doświadczenia ? Dla Nas to nie problem, wszystkiego Cię nauczymy i zapewniamy pełen pakiet szkoleń

      • WYNAGRODZENIE:

      Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie.

      Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy.

      • BEZPIECZEŃSTWO:

      Pracę w stabilnej firmie.

Pracodawcy w Wrocławiu