Czy to Twoja firma?

P.H.Malta Sławomir Kubis praca

Ostrów Wielkopolski

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży artykułów papierniczych, z głębokimi korzeniami w sercu Wielkopolski, w Ostrowie Wielkopolskim. Nasza podróż rozpoczęła się 15 października 1992 roku, a od tego czasu nieustannie budujemy naszą markę PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "MALTA" SŁAWOMIR KUBIS na fundamencie głębokiej wiedzy i kompetencji, które są owocem wieloletniego doświadczenia i pasji do tego, co robimy.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest niezachwiane, mimo że szczegółowe informacje o naszej ofercie pozostają poza zasięgiem tej narracji. Co nas wyróżnia, to nie tylko produkty, których dostarczamy, ale również sposób, w jaki prowadzimy nasze przedsiębiorstwo – zawsze z myślą o potrzebach naszych klientów.

Jako aktywny uczestnik rynku, jesteśmy świadomi, że nasza działalność to nie tylko handel, ale także tworzenie wartości i budowanie trwałych relacji. Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby na pełne przedstawienie naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, to jesteśmy przekonani, że nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie.

W PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "MALTA" SŁAWOMIR KUBIS, każdy dzień to nowa strona historii, którą piszemy z niezmiennym zaangażowaniem i troską o detale. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

P.H.Malta Sławomir Kubis najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy P.H.Malta Sławomir Kubis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.Malta Sławomir Kubis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.Malta Sławomir Kubis

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P.H.Malta Sławomir Kubis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Kędzierzyn-Koźle

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca P.H.Malta Sławomir Kubis - oferty archiwalne

  • Pracownik do obsługi okienka Agencji Pocztowej

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w Agecji Pocztowej

      Wymagania

      Doświadczenie w pracy na poczcie

      Oferujemy

      Praca na cały etat ,w godz.od 8 do 16 tej

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim