Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku praca

Gdańsk

Od półwiecza Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku jest miejscem, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem. Jesteśmy dumni, że możemy kształcić przyszłe pokolenia w zawodach usługowych, które są nie tylko naszą specjalnością, ale i pasją. Nasze kierunki edukacyjne, takie jak fryzjerstwo, fotografia, krawiectwo, czy stylizacja, są nie tylko odpowiedzią na potrzeby rynku, ale również odzwierciedleniem zmieniających się trendów i innowacyjności.

Jako lider w rekrutacji na kierunki odzieżowe w Polsce, z dumą patrzymy na sukcesy naszych absolwentów, którzy znajdują zatrudnienie zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza współpraca międzynarodowa, w tym udział w programie Erasmus+ oraz partnerstwa ze szkołami na Białorusi, otwierają przed naszymi uczniami drzwi do globalnej kariery.

Nasza historia zaczęła się 50 lat temu, kiedy to jako Zasadnicza Szkoła Budowlana zaczynaliśmy kształtować przyszłość młodych ludzi. W latach 90. przekształciliśmy się w Zasadniczą Szkołę Odzieżową, by w 2017 roku przyjąć nazwę, która najlepiej oddaje naszą misję - Zespół Szkół Kreowania Wizerunku. Dziś, z zespołem 116 osób, w tym 77 nauczycieli, jesteśmy siłą napędową kreatywności i innowacji w branży.

Jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami Projektu "Kreatywni w Modzie", co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój branży i naszych uczniów. Tytuł Lidera Edukacji Zawodowej w obszarze fryzjersko-kosmetycznym to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że nasza praca przynosi wymierne efekty.

W Zespole Szkół Kreowania Wizerunku wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale i inspirowanie do poszukiwania własnej ścieżki zawodowej. Zapraszamy do świata, gdzie kreatywność łączy się z praktycznymi umiejętnościami, a każdy ma szansę stać się mistrzem w swojej dziedzinie. Razem kreujemy przyszłość.

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkół Kreowania Wizerunku

Siedziba główna

Zespół Szkół Kreowania Wizerunku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Kreowania Wizerunku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół Kreowania Wizerunku - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Gdańsk

      Porcjowanie i wydawanie posiłków. Wykonywanie prac kuchennych zleconych przez szefa kuchni. Pomoc w przygotowaniu potraw. Mycie naczyń, sprzętu kuchennego. Wykonywanie czynności doraźnych.
      Godziny pracy: 6-14, 12.30-20.30, od poniedziałku do niedzieli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: pomoc kuchenna
      • Inne wymagania: roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracowitość, sumienność. Znajomość zasad i przepisów dotyczących przygotwania i wydawania posiłków.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20 % premii + dodatek stażowy

    • Gdańsk

      Obowiązki w zakresie przygotowania posiłków: dbałość o efektywne wykorzystanie czasu pracy, wykonywanie prac kuchennych zleconych przez kucharza, umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu kuchennego, właściwe - estetyczne przygotowanie posiłków, punktualne wydawanie posiłków, przestrzeganie by produkty powierzone do codziennego wyżywienia były zużytkowane w całości i racjonalnie, przestrzeganie higieny osobistej, posiadanie aktualnej książeczki zdrowia, przestrzeganie przepisów sanitarnych, bhp i ppoż. Obowiązki w zakresie utrzymania czystości w pomieszczeniach kuchni - utrzymanie w czystości naczyń, sprzętu oraz dbałość o ich stan higieniczno–sanitarny, przestrzeganie starannego mycia naczyń, sprzętu kuchennego, dbałość o czystość pomieszczeń kuchennych, magazynu i zaplecza.

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność w zakresie przygotowania posiłków i utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Gdańsku