Elgór + Hansen S.A.

Czy to Twoja firma?

Elgór + Hansen S.A. praca

Chorzów

Firma projektuje oraz produkuje aparaturę elektryczną zasilającą oraz łączeniową do zasilania maszyn stosowanych w górnictwie. Prowadzi pełną obsługę inwestycji w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i remontu urządzeń budowy przeciwwybuchowej. Dostarcza całościowe rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zasilania i sterowania.

Elgór + Hansen S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika hr / kadry sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Elgór + Hansen S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elgór + Hansen S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Elgór + Hansen S.A.

Siedziba główna

Elgór + Hansen S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Bytom
  5. Gliwice
  6. Ruda Śląska
  7. Częstochowa
  8. Poznań
  9. Mikołów
  10. Chorzów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Elgór + Hansen S.A. - oferty archiwalne

  • Elektronik

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Jesteśmy firmą projektującą oraz produkującą aparaturę elektryczną do zasilania maszyn stosowanych w przemyśle. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i remontu urządzeń budowy przeciwwybuchowej. Dostarczamy całościowe rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zasilania i sterowania. Oferujemy usługi projektowania i produkcji elektroniki EMS.

      Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektronik

      Miejsce pracy: Chorzów

      Zakres obowiązków

      • uruchamianie urządzeń elektronicznych
      • diagnozowanie usterek w urządzeniach elektronicznych
      • ręczne lutowanie SMD i THT w oparciu o dokumentację techniczną
      • weryfikacja niezgodności, usterek i awarii
      • współpraca z działem technologicznym

      Wymagania

      • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (elektronika, mechatronika)
      • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku diagnosty, serwisanta urządzeń elektronicznych lub pokrewnym
      • umiejętności ręcznego lutowania SMD i THT
      • bardzo dobra znajomość podzespołów elektronicznych oraz elektroniki analogowej i cyfrowej
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
      • mile widziana znajomość standardów IPC
      • dokładność, sumienność.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • wynagrodzenie stałe + część ruchoma
      • udział w szkoleniach i warsztatach technicznych
      • system kafeteryjny (w tym karta MultiSport oraz pakiet medyczny)
      • uczestnictwo w programach rozwoju dzieci pracowników
      • ubezpieczenie grupowe.

Pracodawcy w Chorzowie