Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl praca

Mścice

Hotel Emocja w Mielnie to całoroczny, 3-gwiazdkowy, kameralny obiekt wyróżniający się wysokim standardem obsługi Gości oraz przyjaznym podejściem Personelu. Do naszego zespołu poszukujemy pracowników pełnych pozytywnej energii, dla których gościnność jest naturalną potrzebą.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Emocja Zbigniew Motyl - oferty archiwalne

  • Pani pokojowa/Pan pokojowy Hotel w Mielnie praca całoroczna

    • Mielno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Jesteśmy dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się dzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami.

      Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie zaaplikuj do nas i daj się bliżej poznać.

      Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą przycisku do aplikowania.

      Wyrób sobie własne zdanie, odwiedź nas na Facebook, Tripadvisor, google.com

      Zakres obowiązków

      Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • Wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla gości w sposób stale przyjazny i profesjonalny,
      • Sprzątanie pokoi gościnnych i części wspólnych,
      • Utrzymywanie właściwego zużycia środków do czyszczenia,
      • Raportowanie wszelkich niezbędnych napraw,
      • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu,
      • Utrzymywanie i przestrzeganie norm higieny i bezpieczeństwa.

      Wymagania

      Nasze oczekiwania:

      • Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
      • Dyspozycyjność, samodzielność,
      • Wysoka kultura osobista,
      • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań,
      • Umiejętność pracy zespołowej,
      • Umiejętność organizowania swojej pracy.

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
      • Elastyczny czas pracy,
      • Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi,
      • Szkolenia wprowadzające wspierające kwalifikacje i rozwój,
      • Komfortowe warunki pracy: strój służbowy, zniżki na usługi.

Pracodawcy w Mścicach