Czy to Twoja firma?

Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Mrągowo
Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Mrągowo
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Księgowy

    Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Mrągowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Praca Kancelaria Podatkowa Merkler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw księgowości

    • 3 400 zł / mies.
    • Mrągowo
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie dokumentów księgowych do programu ksiegowego
      prowadzenie zapisów kasowych,
      wprowadzanie raportu bankowego do programu księgowego,
      kontrola rozrachunków
      inne zlecone prace biurowe i księgowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: dobra obsługa komputera (pakiet MS Office-Word, Excel, poczta elektroniczna)
      • Inne wymagania: [Inne] : : - sumienność, - dokładność, : pracę w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę, możliwość pogłębienia swojej wiedzy księgowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy

    • 4 100 zł / mies.
    • Mrągowo

      sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
      analiza i nadzór nad fakturami kosztowymi
      dekretacja dokumentów i księgowanie w systemie księgowym
      sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego oraz deklaracji do ZUS
      prowadzenie ewidencji środków trwałych
      uzgadnianie obrotów i sald

      Wymagania

      • Uprawnienia: Propwadzenie spraw rachunkowo - finansowych, dobra obsługa komputera (pakiet MS Office-Word, Excel, poczta elektroniczna)
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie minimum 2 letnie w pracy w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN

Pracodawcy w Mrągowie