Czy to Twoja firma?

ROTISOL - EST sp. z o.o. praca

Mrągowo

Od ponad pół wieku, w Rotisol-Est, tworzymy historię kulinarną, która zaczęła się w malowniczej miejscowości Chelles we Francji. Nasza podróż rozpoczęła się w 1954 roku, kiedy to postanowiliśmy podzielić się z światem naszą pasją do doskonałej francuskiej kuchni. Od tamtego czasu, jako firma rodzinna, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nie tylko sprzęt, ale i doświadczenie gastronomiczne najwyższej klasy.


Specjalizujemy się w produkcji sprzętu dla branży gastronomicznej, w tym rożnów, witryn, pieców do pizzy, czy pieców wielofunkcyjnych. Nasze portfolio wzbogacają również innowacyjne piece „gastrochef” i „super bbq”, które zrewolucjonizowały sposób pieczenia szaszłyków, shawarmy, czy kebabu. Dopełnieniem naszej oferty są lady podgrzewane oraz chłodzące, przyczepy gastronomiczne, a także przyprawy i detergenty, które ułatwiają naszym klientom codzienną pracę.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty, charakteryzujące się wysoką jakością użytych materiałów i unikalnym wzornictwem, zdobyły uznanie na całym świecie. Nasza rozwinięta sieć serwisowa zapewnia wsparcie i bezpieczeństwo, które są niezbędne w dynamicznym świecie gastronomii. Dzięki temu Rotisol-Est jest obecnie jednym ze światowych liderów w naszej branży.

Zasięg naszej działalności jest globalny – posiadamy filie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji, a nasze urządzenia znajdują zastosowanie w restauracjach, supermarketach, hotelach i sklepach wielkich sieci handlowych na całym świecie. To świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci, i motywuje nas do dalszego rozwoju oraz poszukiwania nowych, jeszcze doskonalszych rozwiązań.

W Rotisol-Est wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z jakości naszych produktów, ale również z naszego zaangażowania w innowacje i dążenia do doskonałości. Nasza historia i tradycja są dla nas fundamentem, na którym budujemy przyszłość – przyszłość, w której każdy może doświadczyć wyjątkowości francuskiej kuchni, niezależnie od miejsca na świecie. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej przyszłości z Rotisol-Est.

Oferty pracy ROTISOL - EST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ROTISOL - EST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Elektryk-elektromonter

  ROTISOL - EST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Mrągowo
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROTISOL - EST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ROTISOL - EST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Mragowo
 3. Bielsko-Biała
 4. Szczecin
 5. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Mrągowie