Czy to Twoja firma?

Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski praca

Mrągowo

Witaj w Pracowni Fryzjerskiej Kamil Malinowski, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu Mrągowa. Nasza historia to opowieść o pasji do piękna i doskonałości w każdym cięciu, kolorze i stylizacji. Z wieloletnim doświadczeniem na rynku fryzjerskim, jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w profesjonalnej koloryzacji, która odmieni Twój wygląd i doda pewności siebie. Nasze przedłużanie włosów to sztuka, która pozwala na osiągnięcie wymarzonej długości i gęstości. Dbamy o zdrowie Twoich włosów, oferując regenerację i zabiegi odbudowujące, które przywrócą im blask i siłę. Modelowanie i stylizacja to nasza codzienność, a każde strzyżenie damskie jest dla nas okazją do podkreślenia indywidualnego charakteru naszych klientek.

Nasze podejście do fryzjerstwa jest innowacyjne - stale śledzimy najnowsze trendy i techniki, aby zapewnić Ci usługi na światowym poziomie. Profesjonalne cięcia, które wykonujemy, są odzwierciedleniem naszej kreatywności i doświadczenia. Wierzymy, że każda wizyta w naszym salonie powinna być wyjątkowym doświadczeniem, dlatego zawsze staramy się zrozumieć i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które przyświecają naszej marce, możemy zapewnić, że każdy, kto przekroczy próg naszej pracowni, zostanie przywitany z otwartymi ramionami i profesjonalizmem, który jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do Pracowni Fryzjerskiej Kamil Malinowski w Mrągowie - miejsca, gdzie Twoje włosy odzyskają życie, a Ty poczujesz się wyjątkowo. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy szukają nie tylko zmiany wyglądu, ale i doświadczenia, które podkreśli ich indywidualność.

Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Mrągowo
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski

Mapa Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski

Siedziba główna

Praca Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    Pracownia Fryzjerska Kamil Malinowski
    • Mrągowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy fryzjerów do pracy w naszym zespole.

      tel.: 89 67 65 997

      pracowniafryzjerska.km.praca@gmail.com

      Zakres obowiązków

      • mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy,
      • strzyżenie, modelowanie,
      • koloryzacje,
      • doradztwo w wyborze fryzur.

      Wymagania

      • doświadczenie,
      • kreatywność,
      • zaangożowanie w pracy,
      • mile widziana umiejętność upięć okolicznościowych.

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie,
      • dobre wynagrodzenie,
      • częste szkolenia,
      • praca w młodym energicznym zespole.

Pracodawcy w Mrągowie