EM-MED Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

EM-MED sp. z o.o. praca

Modlnica

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z bycia częścią dynamicznie rozwijającego się sektora medycznego. EM-MED, z siedzibą w historycznym Krakowie, to nie tylko firma, to zespół ludzi z pasją, którzy każdego dnia wkładają serce w tworzenie i dostarczanie sprzętu medycznego, który ratuje życie i poprawia jakość opieki zdrowotnej.

Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. W 2010 roku osiągnęliśmy kolejny kamień milowy, rozpoczynając produkcję medycznych cieplarek płynów infuzyjnych EmTherm®, które od tej pory nieustannie zyskują uznanie wśród specjalistów medycznych.

Jako wyłączny dystrybutor wysokiej jakości aparatury medycznej, jesteśmy pionierami w swojej dziedzinie. Nasze produkty, takie jak urządzenie do terapeutycznej hipotermii TrueCool® czy zaawansowane systemy zarządzania temperaturą pacjenta, są wyznacznikiem standardów w branży. Dzięki wprowadzeniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485:2016, możemy zagwarantować, że każdy produkt opuszczający nasze linie produkcyjne jest synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Misja, którą kierujemy się każdego dnia, to dostarczanie światowej klasy systemów zarządzania temperaturą pacjenta oraz zapewnianie użytkownikowi najlepszego wsparcia posprzedażowego i serwisowego. Dbamy o dobro pacjenta, co jest dla nas wartością nadrzędną i nieustannie motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych rozwiązań.

Nasze produkty cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale i w ponad 30 krajach na całym świecie, co świadczy o ich niezawodności i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy standardów opieki zdrowotnej na całym globie.

W EM-MED wierzymy, że zaufanie, które budujemy z naszymi klientami, jest fundamentem naszego sukcesu. Dlatego też oferujemy kompleksową obsługę serwisową i pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego, aby nasi partnerzy mogli zawsze polegać na naszym wsparciu.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi na ciągłe wprowadzanie innowacji, aby nasi klienci mogli świadczyć najlepszą możliwą opiekę swoim pacjentom. Zapraszamy do poznania EM-MED – razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla medycyny.

EM-MED Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Modlnica
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EM-MED Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EM-MED Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa EM-MED Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Wadowice
  5. Bilcza
  6. Bydgoszcz
  7. Krzeszowice
  8. Luków
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EM-MED Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowo-magazynowy

    • Modlnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy niedużą firmą, nasz zespół to kilkanaście osób.

      Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz serwisem sprzętu medycznego.
      Jesteśmy dynamicznym zespołem (choć już nie takim młodym jakbyśmy chcieli), nie mamy owocowych czwartków, ale mamy za to dobrą kawę.
      Poszukujemy osoby, która samodzielnie zadba o komponenty i przesyłki wchodzące do firmy. Zarówno w kwestii sprawdzenia jakości/ilości wchodzącego towaru, jak i od strony dokumentacji.

      Wynagrodzenie 4000 zł netto

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie dostaw towaru/komponentów (przyjęcie paczek/palet -> rozpakowanie -> kontrola jakości/ilości -> umieszczenie w magazynie)
      • samodzielna kompletacja zamówień przeznaczonych do wysyłki, wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji (nienaganne zabezpieczenie i zapakowanie -> wydanie firmie kurierskiej)
      • nienaganne prowadzenie dokumentacji towarów/komponentów (głównie Excel)
      • utrzymanie porządku w magazynie
      • wykonywanie reklamacji (zakupów i usług)
      • kontakt i korespondencja z kontrahentami
      • dbanie o zaopatrzenie wewnętrzne (m.in. kontrola stanu bieżącego i zakup materiałów biurowych, higienicznych)
      • wspieranie koordynatora zakupów (wyszukiwanie komponentów/rozwiązań, wykonywanie wycen zakupu towarów), wyceny transportów
      • sporadycznie realizacja zadań na terenie Krakowa
      • sporadycznie pomoc w obsłudze konferencji i szkoleń organizowanych przez firmę (kompletacja sprzętu demonstracyjnego) oraz obsługa gości (podanie kawy, czy zamówienie cateringu)

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, głównie mailową
      • obsługa komputera i MS Office (Word i Excel)
      • sprawność fizyczna
      • dobra organizacja pracy, analityczne i kreatywne myślenie

      Mile widziane

      • doświadczenie we współpracy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi oraz w obsłudze systemów składania i śledzenia zamówień transportowych
      • znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania transportu międzynarodowego i doświadczenie w obsłudze odpraw celnych
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      To oferujemy

      • samodzielne stanowisko obsługi zamówień wchodzących do firmy
      • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
      • jednozmianowy system pracy (poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00)
      • swobodę w zarządzaniu swoją pracą
      • swobodną atmosferę pracy w niedużym i zżytym zespole
      • wynagrodzenie 4000 zł netto

      Firma znajduje się pod adresem:

      Przygraniczna 40
      32-085 Modlnica

Pracodawcy w Modlnicy