KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela

Czy to Twoja firma?

KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela praca

Bochnia
KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela

Siedziba główna

Praca KOARCHITEKCI s.c. Adam i Max Kobiela - oferty archiwalne

  • Architekt

    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Architekt

      Miejsce pracy : Bochnia

      Zakres obowiązków

      • współudział w opracowaniu koncepcji architektonicznych,

      • opracowywanie dokumentacji projektowej branży architektonicznej, w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych,

      • współpraca z projektantami branżowymi, kosztorysantami i rzeczoznawcami,

      • kompletacja dokumentacji projektowej,

      • wizje lokalne i inwentaryzacje budowlane.

      Wymagania

      • dyplomowany architekt lub student V roku wydziału Architektury ,

      • umiejętność pracy na oprogramowaniu AUTOCAD i REVIT oraz na podstawowych programach pakietu biurowego (pliki tekstowe, arkusze kalkulacyjne) w stopniu minimum średniozaawansowanym,

      • obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole

      • umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach,

      • umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu,

      • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

      Mile widziane

      • znajomość programu Adobe Photoshop,

      • umiejętność wykonywania wizualizacji fotorealistycznych,

      • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • pracę w rodzinnej firmie z wieloletnim doświadczeniem

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

      • dla zainteresowanych możliwa współpraca B2B

      • współudział w projektach głównie architektury przemysłowej oraz nowoczesnych domów

      • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy na stanowisku pracy,

      • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, poprzez współpracę z doświadczonymi architektami i projektantami branżowymi,

      • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

      • udział w realizacji ciekawych projektów,

      • przyjazna atmosfera pracy.

Pracodawcy w Bochni