Czy to Twoja firma?

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU sp. z o.o. praca

Toruń

W sercu malowniczego Torunia, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, nasza firma - MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU - tętni życiem, łącząc mieszkańców i gości miasta z ich codziennymi celami podróży. Od ponad wieku jesteśmy integralną częścią miejskiego krajobrazu, a nasze korzenie sięgają 1891 roku, kiedy to uruchomiliśmy naszą pierwszą linię tramwajową.


Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tę bogatą tradycję, zapewniając niezawodne usługi przewozowe liniami tramwajowymi i autobusowymi. Nasze pojazdy to nie tylko środek transportu, ale także miejsce spotkań i wspólnych podróży dla około 550 pracowników, którzy codziennie wkładają serce w to, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

W 2011 roku przekształciliśmy się z miejskiego zakładu budżetowego w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, co pozwoliło nam na jeszcze większą elastyczność i innowacyjność w działaniu. Rozwijamy się dla Was, wprowadzając nowe linie podmiejskie i instalując nowoczesne biletomaty, aby podróżowanie z nami było jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Oferujemy więcej niż tylko przejazdy. Nasze usługi to także wynajem autobusów i tramwajów na specjalne okazje oraz możliwość umieszczania reklam na zewnątrz i wewnątrz naszych pojazdów. Dzięki temu, każdy może być częścią naszej dynamicznej przestrzeni miejskiej.

Jako własność Gminy Miasta Toruń, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnej społeczności i zobowiązani do działania na jej rzecz. Nasze działania odzwierciedlają potrzeby i aspiracje mieszkańców, a nasza samoobsługowa stacja paliw to kolejny krok w kierunku kompleksowej obsługi naszych klientów.

Nasza historia to nie tylko przeszłość, ale i przyszłość, którą tworzymy razem z Wami każdego dnia. Zapraszamy do podróży z nami - Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W TORUNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Łódź
  5. Wrocław
  6. Gdynia
  7. Poznań
  8. Inowroclaw
  9. Olsztyn
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Toruniu