TBI Technology Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

TBI Technology sp. z o.o. praca

Racibórz

TBI Technology Sp. z o.o. - Firma TBI Technology Sp. z o.o. rozpoczęła swoją historię w branzy CNC w 2008 roku, z wisją przedsiębiorstwa, które pomoże Klientowi zaprojektować i wykonać produkt zaawansowany technologicznie. Nasza droga od przedstawiciela handlowego do twórcy maszyn i urządzeń została doceniona przez rynek. Z dumą oznaczamy nasza linie maszyn VC "Wyprodukowane w Polsce".

Od początku towarzyszyła nam dbałośc o markę, poprzez dobór niezawodnym produktów i standardu wyposażenia, modyfikacje stosowanych roziązań technicznych oraz rozwój produktów komplementarnych. Oferujemy obrabiarki CNC do frezowania i toczenia o szerokim zakresie możliwości obróbczych.

TBI Technology Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy TBI Technology Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TBI Technology Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 26.09.2024

Mapa TBI Technology Sp. z o. o.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

TBI Technology

Mówimy: ZA INNOWACJĄ STOI CZŁOWIEK, a więc Ty drogi Partnerze!

Wyobraź sobie niezawodną maszynę, która pracuje dokładnie tak, jak tego chcesz dla efektów przewyższających Twoje oczekiwania. Maszynę, która dzięki dogodnemu sposobowi finansowania, zamiast generować straty, maksymalizuje Twoje zyski. Jeszcze 10 lat temu nie byłoby to możliwe. Dziś ta wizja staje się rzeczywistością. PO CO TU JESTEŚMY? W TBI Technology pracujemy na Twój sukces. Posiadamy najszerszy na rynku zakres możliwości obróbczych i najwyższy standard wyposażenia na rynku. W maszynach CNC marki TBI zastosowano światowe komponenty wyposażenia. Ich wysoka jakość przekłada się na efektywną pracę obrabiarek, doskonałe wyniki i Twoją satysfakcję z osiągniętego sukcesu biznesowego. Nasze portfolio maszyn obejmuje: centra obróbkowe CNC, tokarki CNC, frezarki bramowe CNC, wytaczarki CNC, tokarki karuzelowe i centra tokarskie. Oprócz tego, że posiadamy maszyny sygnowane własnym logo, jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym światowych marek, takich jak: TOS KURIM, OMOS, Ermafa-Auerbach oraz Torni Tacchi. NOWE SPOSOBY FINANSOWANIA Obawiasz się, że koszty mogą Cię przerosnąć? Nie w TBI. Jako pierwsi na rynku wzbogaciliśmy zakres naszych usług o rozwiązania ułatwiające finansowanie inwestycji, zapewniające jej pełne bezpieczeństwo i opłacalność. Opracowaliśmy wyjątkowo korzystny model leasingu z gwarantowanym wykupem urządzeń po wygaśnięciu umowy. Oferujemy również oszczędną możliwość wynajmu maszyny na określony czas, dzięki czemu płacisz tylko za faktyczny okres jej eksploatacji. SERWIS MASZYN CNC Posiadamy własne centrum serwisowe w samym sercu Śląska oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy natychmiastowe wsparcie techniczne, niezbędne do prawidłowej pracy maszyn CNC. Na zgłoszoną awarię odpowiadamy w przeciągu 24 godzin. A ponadto, dokonując naprawy – udzielamy rocznej gwarancji na wykonane usługi serwisowe.

Miasto
Racibórz
Racibórz, Śląskie
Branża
Produkcja maszyn
Specjalizacje
Maszyny CNC, Obrabiarki, Obróbka skrawaniem, Maszyny, CNC, Serwis CNC, Rozwiązania PLM i centra obróbkowe

Rok założenia

2008

Liczba pracowników

11–50

Liczba obserwujących

1201

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Baborów
  5. Warszawa
  6. Racibórz
  7. Lublin

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca TBI Technology Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. NARZĘDZI

    • Racibórz
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Firma TBI Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Bosackiej 52 zatrudni osobę na stanowisko:

      REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DS. NARZĘDZI

      Kandydat do pracy w okresie adaptacyjnym będzie przebywać na terenie firmy w Raciborzu

      oraz brać udział w wizytach u klientów firmy.

      Po okresie adaptacyjnym otrzyma region do obsługi (województwo śląskie i ościenne).

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż narzędzi oraz aplikacji
      • sprawne planowanie, realizacja oraz zamykanie procesów przetargowych i sprzedażowych,
      • przygotowywanie ofert handlowych,
      • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
      • obsługa klientów oraz doradztwo techniczne,
      • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z Klientami biznesowymi,
      • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
      • prowadzenie dokumentacji związanych z pakietami narzędziowymi dla klienta – narzędzia do maszyn (uzbrojenia)
      • udział w targach branżowych,
      • obsługa posprzedażowa dla klientów.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanika, automatyka, budowa maszyn),
      • mile widziane doświadczenie handlowe,
      • znajomości technik sprzedaży,
      • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • prawa jazdy kat. B,
      • otwartości na klienta i umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów,
      • zdolności negocjacyjnych,
      • konsekwencji w realizacji założonych celów.

      Oferujemy

      • ciekawą pracę w zgranym, przyjaznym zespole,
      • szkolenie w zakresie oferowanych produktów i doboru technologii,
      • szkolenie w zakresie sterowań obrabiarek CNC,
      • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny),
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
      • możliwość pracy zdalnej.

Pracodawcy w Raciborzu i okolicy