PARKANEX Sp. z o.o.

Jesteśmy rodzinną firmą z 25-letnią historią, z siedzibą 25km od Krakowa. Jako rodzinna firma staramy się, aby nasze miejsce pracy było przyjazne dla naszych pracowników poprzez dobrą atmosferę oraz nowoczesną infrastrukturę.

PARKANEX Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PARKANEX Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PARKANEX Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PARKANEX Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - PARKANEX Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"PARKANEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
501 32-015 Targowisko
NIP
8171901435
REGON
831306030
KRS
0000119466
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
21.06.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 24.20.Z Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.99.Z Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie PARKANEX Sp. z o.o.

4.7

Na podstawie 8 ocen z Google.

Łukasz Cabaj

"Duży wybór wykładów kominkowych i wszystkiego związanego z kominkami. Żeby jeszcze tak ceny były trochę niższe to by było 5 gwiazdek. Dają rabaty ale niechętnie. Obsługa bardzo miła i konkretna"

5 lat temu

Markos

Markos

"Bardzo dobre produkty"

miesiąc temu

Piotr Saczka

"Polecam w 100% profesjonalna i miła obsługa. Bardzo duża ekspozycja i dostępność towaru od ręki. Najlepsze miejsce żeby zaopatrzyć się w kominek i akcesoria do niego :)"

3 lata temu

Piotr Klęsk

Piotr Klęsk

"Super firma zatrudniająca fachowy personel. Polecam zarówno zakupy u nich jak i kontakt biznesowy."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca PARKANEX Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Targowisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem z 25-letnią historią działającym w branży kominkowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na magazynie.

      Zakres obowiązków

      • pakowanie i realizacja zamówień
      • przyjmowanie dostaw towaru, kontrola jakościowa i ilościowa
      • bieżące prace porządkowe na magazynie

      Wymagania

      • uprawdnienia na wózek widłowy
      • sumienność i zaangażowanie w pracy
      • podstawowa wiedza na temat działalności magazynu

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • bardzo dobre warunki socjalne w miejscu pracy
      • możlwiość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych
      • przejrzysty system premiowania

Pracodawcy w Kłaju