Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ sp. z o.o. opinie i informacje

Świerklaniec
Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o. w Świerklańcu to uznany dostawca usług transportu pasażerskiego w województwie śląskim, oferujący niezawodne i wysokiej jakości przewozy w ramach komunikacji miejskiej. Nasza historia sięga 1991 roku, kiedy to przejęliśmy istotną rolę w lokalnym sektorze transportu po Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Katowicach. Dziś, z siedzibą w Świerklańcu, obsługujemy 30 linii autobusowych, zapewniając komunikację na terenie 23 gmin.

Nasze core values to niezawodność, punktualność, jakość, bezpieczeństwo, ochrona środowiska oraz przyjazna obsługa, co odzwierciedla się w codziennej pracy naszej firmy. Jesteśmy dumni, że nasza flota zawiera nowoczesne autobusy, w tym hybrydowe modele MAN Lion’s City oraz pojazdy Solaris Urbino, które są odpowiedzią na współczesne wyzwania ekologiczne i potrzeby pasażerów.

Jako właściciel, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zapewnia stabilność finansową naszej działalności – potwierdza to zysk netto osiągnięty w roku 2022. Nasze autobusy kursują również na linie obsługujące Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, co świadczy o naszym znaczeniu w regionalnym systemie transportowym.

Brak wystarczających danych dotyczących naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości czy wyjątkowych przewag konkurencyjnych, jednakże nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i inwestycje w nowe technologie to wyraźny sygnał, że jakość i innowacyjność są dla nas priorytetem.

W Przedsiębiorstwie Komunikacji Metropolitalnej Sp. w Świerklańcu codziennie dbamy o to, aby nasi pasażerowie dojeżdżali do swoich celów punktualnie i bezpiecznie, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Zapraszamy do korzystania z naszych usług komunikacyjnych – każdego dnia pracujemy na to, aby podróż z nami była komfortowa i przyjemna.

Opinie pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ sp. z... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ sp. z... (2)

4.1

Na podstawie 59 ocen z Google.

Karol Pajor

Karol Pajor

Szeroki tabor, przede wszystkim nowoczesny porównując do przewoźników udzielających usługi w Tarnowksich Górach. Osobiście moim ulubionym autobusem w flocie PKM-u jest Man efficient hybrid 12C Posiada takie udogodnienia jak ładowarki przysługujące na KAZDE siedzenie w busie oraz darmowy internet.

Dodano: miesiąc temu

Maciej Koźmiński

Maciej Koźmiński

Świetne przedsiębiorstwo. Widać jak szybko się rozwija. Wymieniony cały tabor autobusów, rosnąca ilość pracowników. Obsługa miła i kompetentna. Zarząd i pracownicy wkładają wiele wysiłków aby firma była w czołówce logistyki pasażerskiej.

Dodano: 4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci doceniają Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej S.A. za jej szeroki i nowoczesny tabor, szczególnie pozytywnie wyróżniając autobusy typu Man efficient hybrid 12C, które są wyposażone w liczne udogodnienia takie jak ładowarki przy każdym siedzeniu oraz darmowy internet. To pokazuje, że firma stale inwestuje w rozwój i komfort podróżujących. Z kolei współpracownicy wskazują świetną atmosferę pracy, profesjonalizm oraz miłą i kompetentną obsługę, co świadczy o wysokich standardach w zarządzaniu zespołem. Rosnąca liczba pracowników oraz wymiana taboru na nowocześniejszy jest sygnałem, że Przedsiębiorstwo stawia na rozwój i innowacyjność, co dla potencjalnych kandydatów do pracy może oznaczać stabilność zatrudnienia i perspektywy na osobisty rozwój w sektorze logistyki pasażerskiej.

Opinie PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w sieci opinii, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z O.O. jest postrzegane jako miejsce, które stwarza swoim pracownikom korzystne warunki pracy oraz szereg możliwości rozwojowych.

Pozytywne aspekty
 • Pracodawca oferuje nowo zatrudnionym bezzwrotną pożyczkę w wysokości 10.000 zł netto na okres 3 lat, z proporcjonalnym umarzaniem kwoty miesięcznie.
 • Nowi kierowcy mają możliwość zapoznania się ze wszystkimi liniami obsługiwanymi przez spółkę, a auta są w bardzo dobrym stanie technicznym, co pozwala na zdobycie doświadczenia w prowadzeniu różnych marek pojazdów.
 • Pracownicy zaplecza technicznego otrzymują posiłki profilaktyczne w okresie jesienno-zimowym, co jest znaczącym udogodnieniem.
 • Dla mechaników pojazdów zapewniony jest 100% dodatek za pracę w niedziele, a praca w dni wolne jest rekompensowana dniami wolnymi w tygodniu.
 • W firmie istnieje system poleceń pracowniczych, oferujący korzyści za polecenie nowych osób do pracy w spółce.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z O.O. - podsumowanie opinii

W analizie dostępnych opinii pracowników, PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z O.O. wyróżnia się pozytywnym podejściem do nowych pracowników, oferując im wsparcie finansowe oraz możliwości rozwojowe. Dodatkowym atutem są świadczenia takie jak posiłki w okresie zimowym czy premie za pracę w niedziele. Chociaż pojawiają się pojedyncze głosy wskazujące na obszary do poprawy, firma prezentuje się jako miejsce, które stawia na rozwój i zadowolenie swoich pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 26.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Parkowa 3 42-622 Świerklaniec
NIP
6452162922
REGON
276286407
KRS
0000019110
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.06.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
 • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Transport i gospodarka magazynowa

 • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
 • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
 • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
 • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
 • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
 • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Świerklańcu