Czy to Twoja firma?

Human & Hunter sp. z o.o. praca

Katowice

Od ponad dekady Human & Hunter towarzyszy firmom w poszukiwaniu najbardziej kompetentnych pracowników. Nasza przygoda zaczęła się w 2008 roku w Katowicach, gdzie zbudowaliśmy silne fundamenty dla naszej działalności w branży rekrutacyjnej, doradztwa personalnego i outsourcingu. Z dumą współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami, którym dostarczamy pracowników o najlepszych kwalifikacjach, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Jesteśmy zespołem ponad 150 rekruterów i koordynatorów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu. Nasza oferta usługowa jest kompleksowa – od rekrutacji pracowników fizycznych, przez pracę tymczasową, organizację transportu do zakładu pracy, aż po doradztwo personalne i RPO. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, co jest naszą przewagą konkurencyjną.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu i wysokich standardów zarządzania jakością. Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów oraz kandydatów są dla nas priorytetem, dlatego stale inwestujemy w rozwój naszych usług i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

Nasza obecność międzynarodowa to nie tylko projekty realizowane w Europie, ale także współpraca z firmami z Niemiec. Rozumiemy wyzwania globalnego rynku pracy i jesteśmy gotowi sprostać im, oferując naszym klientom i pracownikom wsparcie na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo, dbamy o kompleksową obsługę naszych pracowników, organizując zakwaterowanie dla cudzoziemców, a także szkolenia i kursy, które pozwalają im rozwijać swoje umiejętności. Wierzymy, że inwestycja w ludzi to klucz do sukcesu każdej organizacji.

W Human & Hunter każdy klient i kandydat jest traktowany z indywidualnym podejściem. Nasze doświadczenie w dziedzinie HR pozwala nam tworzyć trwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i profesjonalizmowi. Razem zbudujemy przyszłość na solidnych fundamentach kompetencji i zaangażowania.

Human & Hunter Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Human & Hunter Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Human & Hunter Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Human & Hunter Sp. z o. o.

Siedziba główna

Human & Hunter Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Human & Hunter Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Będzin
  3. Chorzów
  4. Pszczyna
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Human & Hunter Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik transportu wewnętznego/tugger

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa wózka widłowego i ciągników typu milkrun;
      Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, sprawdzanie towaru wg dokumentów;
      Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;
      Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż;
      Zamawianie materiałów za pomocą systemu magazynowego;
      Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach;
      Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji ;Przestrzeganie założeń jakościowych firmy (w szczególności: identyfikowalność części, FIFO, postępowanie z produktem
      niezgodnym);
      Reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiałów i dbałość o bezpieczeństwo na terenie zakładu;
      Praca na czas określony: min. 6 miesięcy
      Godziny pracy 6:00 - 14:00 -22:00 -6:00
      Oferta pracy tymczasowej
      Kontakt z pracodawcą: 577 882 677

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Sprawność fizyczna, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kategoria - B, Sprawność fizyczna spostrzegawczość Znajomość ukraińskiego bądź rosyjskiego będzie mile widziana bez nałogów, minimum 3 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter

    • Wrocław

      Bieżąca obsługa urządzeń do uzdatniania wody i ścieków, obsługa ręcznych narzędzi elektrycznych, obsługa maszyny, która wytwarza płytę z granulatu, kontrola jakości i procesu produkcji, przygotowanie komponentów i materiałów potrzebnych do wykonania detali.
      Godziny pracy 6:00 - 14:00
      Oferta pracy tymczasowej.
      Kontakt z pracodawcą: 577882677

      Wymagania

      • Uprawnienia: Sprawność fizyczna, zdolności manulane
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, sprawność fizyczna, zdolności manualne, umiejętność czytania instrukcji spostrzegawczość Znajomość ukraińskiego bądź rosyjskiego będzie mile widziana osoby bez nałogów

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach