Huzar Power Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Huzar Power sp. z o.o. praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią krakowskiego krajobrazu przemysłowego, specjalizując się w dziedzinie, która jest sercem transportu kolejowego – regeneracji zaworów kolejowych. Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku, od eksperymentalnych badań nad innowacyjnymi silnikami parowo-impulsywnymi, co już wtedy świadczyło o naszym głębokim zaangażowaniu w postęp technologiczny. Z biegiem lat, rozwijaliśmy się dynamicznie, co w sierpniu 2018 roku zaowocowało zmianą lokalizacji naszego Biura oraz Zakładu Naprawczego, aby sprostać planowanym inwestycjom i rosnącym potrzebom rynku.

Nasze usługi obejmują nie tylko regenerację zaworów, ale i kompleksowe naprawy oraz regulacje parametrów zaworów układu hamulcowego wagonów, lokomotyw oraz elektrycznych zespołów trakcyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy oferować również sprzedaż zaworów po regeneracji oraz serwis zaworów na wagonach i lokomotywach. To wszystko wykonujemy z niezachwianą precyzją i dbałością o każdy detal, co potwierdzają nasze nowoczesne stanowiska diagnostyczne TEZAR – najnowocześniejsze w Polsce, certyfikowane przez Instytut Kolejnictwa.

Nasza załoga to zespół młodych, zdolnych inżynierów, których ambicja i talent są fundamentem naszej firmy. Dzięki nim jesteśmy w stanie nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale również oferować doradztwo techniczne, mobilność specjalistów oraz udział w komisjach reklamacyjnych, wydając niezależne opinie.

W Huzar Power rozumiemy, że innowacyjność i wysoka jakość usług to klucz do sukcesu. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych technologii i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry. Nasze stanowiska diagnostyczne TEZAR, certyfikowane przez Instytut Kolejnictwa, są naszym unikalnym atutem, który wyróżnia nas na rynku i pozwala na oferowanie usług, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i innowacje, ale przede wszystkim na ludzi – zarówno tych, którzy tworzą nasz zespół, jak i tych, dla których pracujemy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć bezpieczną i niezawodną przyszłość transportu kolejowego.

Huzar Power Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Huzar Power Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Huzar Power Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Huzar Power Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Nowy Sącz
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Rzeszów
  6. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Huzar Power Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Monter/ Diagnosta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Huzar Power Sp. z o. o. - prężnie rozwijająca się firma usługowa z Krakowa zatrudni montera/ diagnostę do regeneracji zaworów układów hamulcowych pojazdów szynowych.

      Zakres obowiązków

      - czyszczenie zaworów po przyjęciu do naprawy, demontaż, montaż i konserwacja

      - badania zaworów na specjalistycznych stanowiskach diagnostycznych

      - dbałość o ład i porządek w serwisie i na terenie przyległym

      Wymagania

      - wykształcenie kierunkowe – techniczne, zawodowe

      - zdolności manualne

      - zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

      Dodatkowe atuty:

      - doświadczenie w branży kolejowej

      - doświadczenie na stanowisku mechanika, ślusarza

      - czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      - umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

      - pakiet medyczny (1 200,00 PLN/rok)

      - pracę w stałym wymiarze godzin (07:00-15:00)

      - przyjazną atmosferę

      - kursy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

Pracodawcy w Krakowie