COSMO SP Z O.O.

Czy to Twoja firma?

COSMO SP Z O.O. praca

Kobiernice

W samym sercu malowniczych Kobiernic, "Cosmo" Sp. z o.o. rozkwita jako perła w koronie polskiej produkcji czekolady i wyrobów cukierniczych. Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku i od tego czasu nieustannie tworzymy, z pasją i zaangażowaniem, wyroby, które nie tylko zachwycają smakiem, ale i estetyką. Jesteśmy dumni, że nasz zakład produkcyjny, działający już ponad dekadę, jest miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Specjalizujemy się w tworzeniu okazjonalnych figurek, które uświetniają stoły podczas Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Nasze wyroby są nie tylko symbolem tych wyjątkowych chwil, ale również świadectwem rzemiosła i dbałości o detale. Z ponad 250 osobami w naszym zespole, każda figurka jest efektem wspólnej pracy i zaangażowania, co sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy.

Nasze wyroby cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Z dumą dostarczamy nasze słodkości do sieci krajowych oraz hurtowni stacjonarnych, a także eksportujemy je do krajów Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. To zaufanie naszych klientów jest dla nas najlepszym dowodem na to, że droga, którą obraliśmy ponad dwie dekady temu, jest drogą sukcesu.

W "Cosmo" Sp. z o.o. rozumiemy, że elastyczność w obsłudze naszych odbiorców jest kluczowa. Dlatego też dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań, aby każda współpraca była owocna i satysfakcjonująca. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości produktów i budowanie trwałych relacji z klientami jest fundamentem naszej działalności.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, misji czy wartości firmy, to nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które podejmujemy z entuzjazmem, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

W "Cosmo" Sp. z o.o. wiemy, że sukces to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie – zarówno ci, którzy tworzą nasze produkty, jak i ci, którzy je wybierają. Zapraszamy do świata wyjątkowych smaków i tradycji, gdzie każdy kęs jest świętowaniem rzemiosła, jakości i pasji.

COSMO SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kobiernice
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy COSMO SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COSMO SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa COSMO SP Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kęty
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Żywiec
  5. Kraków
  6. Katowice
  7. Andrychów
  8. Częstochowa
  9. Wrocław
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca COSMO SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Kobiernice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Cosmo sp. z o.o, to firma z wieloletnią tradycją , zajmująca się produkcją figurek czekoladowych związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz Wiekanocy .

      Obecnie poszukujemy Pracowników do obsługi magazynów oraz linii produjujących czekoladki .

      Zakres obowiązków

      • rozładunek i załadunek towarów, wyroby gotowe, półprodukty ( słodycze czekoladowe ), opakowania typu kartony, folie aluminiowe, folie OPP,
      • kontrolowanie stanu dostarczonych towarów,
      • umiejscawianie towarów w regałach,
      • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne,
      • odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych i umiejscawianie ich w magazynie,
      • obsługa wózka widłowego.

      Wymagania

      • uprawnienia na wózki widłowe,
      • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
      • umiejętność pracy w grupie,
      • dyspozycyjność
      • możliwa praca w systemie 3 zmianowym,
      • mile widziana książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      • zatrudnie w formie umowy o pracę,
      • dodatki premiowe do wynagrodzenia podstawowego,
      • mozliwość zdobycia uptawnień na wózki widłowe,
      • pracę w firmie o rodzinnym profilu, preferującej przyjazną atmosferę.

Pracodawcy w Kobiernicach