Greek Trade Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Greek Trade sp. z o.o. praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się siedziba naszej firmy – Greek Trade. Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w branży handlu międzynarodowego i rozwoju, zbudowanym na fundamencie innowacji, jakości i zaangażowania społecznego.

Nasza historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy to z pasją i wizją stworzenia czegoś wyjątkowego wkroczyliśmy na europejski rynek. Dziś, z zespołem liczącym od 201 do 500 osób, nieustannie poszerzamy horyzonty, eksportując nasze produkty do ponad 70 krajów na pięciu kontynentach. Nasze marki, takie jak Helcom, Helcom Naturalnie, Helcom Ethnic, Helcom Premium, Bite The World, Athina, Orient Taste, BioOaza, Querico, Barri, Hillios, 4Tea, są synonimami najwyższej jakości i oryginalności.

Jakość, którą gwarantujemy, nie jest pustym słowem – jest potwierdzona przez systemy BRC i AEO, które są międzynarodowym świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i doskonałość. Innowacje są dla nas drogowskazem, a zadowolenie klientów – największą nagrodą. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb – od opracowania receptur po pakowanie ziaren, pestek, bakalii, kasz, ryżu i innych produktów sypkich. Wszystko to, aby nasi partnerzy mogli cieszyć się produktami najwyższej klasy, sygnowanymi ich własną marką.

Ale Greek Trade to nie tylko biznes. To także odpowiedzialność społeczna i świadomość, że jako firma mamy wpływ na otaczający nas świat. "Nie jesteśmy obojętni" to dla nas więcej niż hasło – to filozofia, która kieruje naszymi działaniami CSR. Wspieramy potrzebujących, bo wierzymy, że sukces ma największą wartość, kiedy dzielimy się nim z innymi.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów oraz partnerów, którzy, tak jak my, wierzą w siłę jakości, innowacji i społecznej odpowiedzialności. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Greek Trade Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Greek Trade Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Greek Trade Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Greek Trade Sp. z o.o.

Lokalizacja Biuro Handlowe/ Siedziba Firmy

Zakład Produkcyjny i Centrum Logistyczne

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Greek Trade Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Greek Trade sp. z o.o. - firma handlowo - produkcyjna branży spożywczej, działająca od 1992 roku na rynku polskim i międzynarodowym, 13-krotna laureatka nagrody Gazela Biznesu - dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, zatrudniająca ponad 230 Pracowników, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży

      Miejsce pracy: Kraków, ul. Tadeusza Śliwiaka 14

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami
      • Negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy
      • Koordynowanie procesów sprzedażowych oraz współudział w opracowywaniu planów sprzedaży
      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz współtworzenie planów działań marketingowych

      Wymagania

      • Umiejętność efektywnego nawiązania i utrzymania relacji handlowych z klientami
      • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
      • Czynne prawo jazdy kat. B
      • Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)

      Oferujemy

      • stabilną pracę w polskiej firmie obecnej na rynku od 1992 r.
      • umowę o pracę podpisaną przez pracodawcę
      • wynagrodzenie zasadnicze ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia
      • jasny system premiowania oraz bonus roczny
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • upust na zakupy art. spożywczych w sklepie firmowym
      • możliwość pracy hybrydowej
      • przyjazną i inspirującą kulturę organizacyjną

      Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

      Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie i uwzględniali Pani/Pana kandydaturę w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji”

      Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w związku z procesem rekrutacyjnym.

      Więcej informacji dostępne tutaj://greektrade.com.pl/pl/praca/

Pracodawcy w Krakowie