Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce praca

Szczawnica

W sercu malowniczej Szczawnicy, przy ulicy Szlachtowskiej 75 b, znajduje się miejsce, które od lat jest ostoją dla młodzieży stojącej na rozdrożu życiowych wyborów – to my, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce. Nasza misja wykracza poza granice tradycyjnego nauczania; dajemy drugą szansę tym, którzy borykają się z trudnościami w dostosowaniu się do społecznych oczekiwań.

Zajmujemy się nie tylko edukacją, ale przede wszystkim wychowaniem i wsparciem terapeutycznym młodzieży, która znalazła się w sytuacji bez wyjścia, często pochodzącej z rodzin, gdzie brakuje stabilnych fundamentów opiekuńczo-wychowawczych. Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy stoją w obliczu demoralizacji, czy konfliktu z prawem.

Naszym celem jest wyposażenie młodych ludzi w zestaw umiejętności, które pozwolą im nie tylko znaleźć swoje miejsce na rynku pracy, ale przede wszystkim odnaleźć w sobie siłę do zmiany i wiary we własne możliwości. Przez lata naszej działalności, skupiliśmy się na organizacji pracy wychowawczo-terapeutycznej, która przynosi realne efekty w postaci zmiany postaw i zachowań.

W naszym Centrum, każdy ma szansę na zdobycie zawodu lub przekwalifikowanie zawodowe. Oferujemy warsztaty szkoleniowo-produkcyjne w różnych branżach – od mechaniki pojazdowej, przez elektrykę, aż po fryzjerstwo i gastronomię. To praktyczne podejście do edukacji, które pozwala młodzieży nie tylko nabyć wiedzę, ale także cenne doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu przyszłości młodych ludzi i ich przygotowaniu do wejścia w dorosłość jako odpowiedzialnych, świadomych obywateli. Nasze działania są wyrazem głębokiego przekonania, że każdy zasługuje na szansę na lepsze jutro.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii, odpowiedzialności i zaangażowania. Wierzymy, że każdy młody człowiek, niezależnie od swojej przeszłości, ma potencjał, który z odpowiednim wsparciem może rozwinąć na rzecz budowania lepszego społeczeństwa.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych sukcesów i codziennych wyzwań. Razem możemy tworzyć przestrzeń, w której każdy ma szansę na rozwój i nowe możliwości. To nasza wspólna misja – edukować i wychowywać z myślą o lepszej przyszłości.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne zarządzanie / dyrekcja edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Account Manager – branża opakowań

    SMART-HR
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 000-13 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Manager ds. Dotacji

    SMART-HR
    • Kraków
    • praca zdalna
    Dodana
  • Store Manager - Kierownik Magazynu

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 17 500-19 250 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce - oferty archiwalne

  • Iinformatyk

    • Szczawnica
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemów zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie jak i bezpośrdnio, pomoc i szkolenie użytkowników w zakresie obsługi systemów
      - Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu informatycznego urzędu w zakresie sieci informtycznej LAN i WAN, oprogramowania i sprzętu,
      -Sprawowanie nadzoru nad legalnością stosowanego oprogramowania i właściciwym zabezpieczeniem danych gromadzonych w CKiW przed utratą i dostępem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
      • Uprawnienia: praca w zespole, prawo jazdy kat B, administrowanie serwerami oraz sieciami opartymi na serwerach, znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN iWAN, znajomość zasd zabezpieczeń infrastruktury informatycznej i baz danych, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Praca na okres próbny z możliwością przedłużenia na okres stały

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2 000,00 zł brutto w okresie próbnym + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczawnicy