Snapshot Studio Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Snapshot Studio sp. z o.o. praca

Rybnik

Witaj w Snapshot Studio – miejscu, gdzie pasja do fotografii łączy się z profesjonalizmem i innowacyjnością. Od momentu naszego powstania w 2014 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze zdjęcia nie były tylko obrazami, ale przekazywały historie i emocje naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że uznano nas za numer jeden wśród studiów fotografii produktowej na Śląsku. Nasza oferta to nie tylko standardowe packshoty na białym tle, ale również pełne aranżacje, które wyróżniają produkty naszych klientów na tle konkurencji. Specjalizujemy się w fotografii reklamowej, produktowej, komercyjnej i biznesowej, a nasze zdjęcia odzieży na duchu i na modelkach (lookbooki), zdjęcia jedzenia oraz korporacyjne i biznesowe wizerunkowe, są wizytówką każdej marki, z którą współpracujemy.

W Snapshot Studio zespół składający się z 2 do 10 specjalistów każdego dnia wkłada całe swoje serce i umiejętności w to, co robi. To właśnie dzięki naszemu profesjonalizmowi, szybkości działania, kulturze organizacyjnej i terminowości, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych usług, co potwierdzają liczne polecenia i stała współpraca z wieloma firmami.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie obraz ma ogromną moc, dlatego oferujemy również pomoc w realizacji końcowych etapów projektów poligraficznych, zapewniając korzystne rabaty cenowe. Wszystko po to, aby nasze usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z Snapshot Studio – gdzie każde zdjęcie opowiada własną historię, a każdy projekt traktowany jest z indywidualnym podejściem i zaangażowaniem. Razem stworzymy obraz, który nie tylko przyciągnie wzrok, ale i zostanie w pamięci na długo.

Snapshot Studio Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fotograf Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy Snapshot Studio Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Snapshot Studio Sp. z o.o.

Mapa Snapshot Studio Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Rybnik
  4. Łódź
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Gliwice
  7. Racibórz
  8. Rydułtowy
  9. Bielsko-Biała
  10. Mikołów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Snapshot Studio Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Fotograf - Retuszer

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Fotograf - Retuszer - PRACA STACJONARNA | Snapshot Studio

      Stanowisko: Fotograf - Retuszer zdjęć produktowych

      Rodzaj pracy: Praca stacjonarna

      Wymiar pracy: Pełen etat

      Rodzaj umowy: Umowa o pracę / lub B2B (najlepiej FV23%)

      Poszukujemy doświadczonego i samodzielnego fotografa - retuszera zdjęć produktowych oraz reklamowych.

      Zakres obowiązków

      W zakres najczęściej realizowanego retuszu wchodzą przede wszystkim:

      • Zdjęcia packshotowe produktów prostych

      • Zdjęcia packshotowe produktów złożonych (skóra, szkło, metal itp.)

      • Zdjęcia biżuterii

      • Zdjęcia odzieży na manekinie duch

      • Zdjęcia odzieży na modelu / modelce

      • Zdjęcia aranżowane / fotomontaże

      Wymagania

      • Umiejętność pracy na sprzęcie studyjnym
      • Doświadczenie w wykonywaniu zdjęć: reklamowych / produktowych / fashion / kulinarnych / jubilerskich;
      • Bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop
      • Umiejętność pracy na warstwach (wraz z grupowaniem)
      • Sprawne posługiwanie się narzędziem maski
      • Precyzyjne a zarazem szybkie wycinanie elementów ze zdjęć (w tym za pomocą narzędzia pen tool)
      • Znajomość narzędzia Liquify
      • Znajomość i umiejętność użycia filtrów
      • Dyspozycyjność i chęć do pracy

      • Wysokie poczucie estetyki

      • Duża dbałość o szczegóły

      • Samodzielne podejmowanie decyzji związanych z realizacją retuszu

      • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zachowanie szybkiego tempa

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole
      • Umowę o pracę na pełen etat ze stałym wynagrodzeniem, uzależnionym od posiadanych umiejętności
      • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16)
      • Premie za efektywność i zaangażowanie (nadgodziny)
      • Bogato wyposażone stanowisko pracy
      • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
      • Gwarancję stałego rozwoju osobistego
      • Benefit w postaci karty Multisport do ponad 2000 obiektów w całej Polsce!
      • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Pracodawcy w Rybniku