Czy to Twoja firma?

AMW REWITA sp. z o.o. praca

Solina
Jako AMW REWITA, jesteśmy dumni z naszej unikalnej oferty, która łączy w sobie zarządzanie ośrodkami wypoczynkowymi zlokalizowanymi w najpiękniejszych zakątkach Polski. Nasza historia sięga 2011 roku, kiedy to z inicjatywy Agencji Mienia Wojskowego rozpoczęliśmy działalność, kontynuując misję wojskowych domów wczasowych. Jesteśmy w pełni zobowiązani do państwa, co zapewnia stabilność i zaufanie wśród naszych gości. Nasze ośrodki wypoczynkowe, takie jak te w Juracie, Międzyzdrojach, Mielnie, Sopocie, Kościelisku czy Zakopanem, oferują nie tylko doskonałe warunki do odpoczynku, ale również profesjonalne zaplecze konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Wyróżnia nas nie tylko lokalizacja, ale także bogate zaplecze rekreacyjne – od hal sportowych, przez siłownie, boiska, kręgielnie, po baseny. Zależy nam, aby każdy nasz gość doświadczył wyjątkowej jakości usług, gościnności i doskonałej kuchni, które są naszym znakiem rozpoznawczym.
AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja obsługa klienta / call center serwis / montaż

Oferty pracy AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Biała Podlaska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik działu obsługi gościa

    • Solina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koordynowanie prac recepcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu OFFICE, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa na okres próbny z możliwością podjęcia zatrudnienia na czas nieokreślony.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Solina

      Pracownik biurowy

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia dłuższego zatrudnienia.
  • Konserwator

    • Solina
    • 2 800-3 500 zł / mies.

      Konserwator

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na okres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony