Vimex sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

Vimex sp.z o.o. praca

Gliwice

Jesteśmy Vimex - innowacyjną firmą z Polski, która od ponad dwóch dekad wyznacza standardy w branży przemysłowej i medycznej. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność w przemyśle, by w 2006 roku wkroczyć także w obszar medycyny, stając się pionierem w produkcji elektronicznych urządzeń medycznych do chirurgii małoinwazyjnej.

Pod marką Vimex Industry zajmujemy się kontraktami produkcyjno-montażowymi, które realizujemy z najwyższą precyzją na terenie Polski i Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu przedsiębiorstw.

Jako Vimex Endoscopy, jesteśmy dumni, że możemy być jednym z nielicznych światowych producentów urządzeń do endoskopii sztywnej. Nasze produkty, takie jak systemy shaverowe czy pompy płuczące, są wyrazem pasji i zaangażowania polskich inżynierów biomedycznych, którzy projektują sprzęt umożliwiający lekarzom korzystanie z najnowszych osiągnięć technologii medycznych.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest silna i dynamiczna. Produkty Vimex Endoscopy zdobyły zaufanie klientów w ponad 40 krajach na całym świecie - od Europy, przez Azję, Afrykę, Australię, aż po Amerykę Południową i Północną. To świadczy o naszym globalnym zasięgu i uznaniu dla marki.

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Działamy zgodnie z normą ISO 13485, co potwierdza nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów. Wszystkie nasze produkty posiadają znak CE, co jest gwarancją ich niezawodności i bezpieczeństwa.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z bycia jednym z nielicznych oryginalnych producentów urządzeń takich jak systemy shaverowe czy pompy płuczące. To nas wyróżnia i pozwala na ciągły rozwój w branży, która nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań.

W Vimex łączymy pasję do innowacji z troską o najwyższą jakość. Projektujemy, rozwijamy, produkujemy i świadczymy obsługę techniczną, aby nasi klienci mogli zawsze polegać na sprzęcie, który nie tylko spełnia ich oczekiwania, ale również przyczynia się do postępu w medycynie i przemyśle. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów i użytkowników naszych produktów.

Vimex sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Vimex sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vimex sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Vimex sp.z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Vimex sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz samodzielny

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy doświadczonych, samodzielnych ślusarzy do pracy w Niemczech Zachodnich, na hali przy składaniu konstrukcji stalowych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną jako wzmocnienie naszej polskiej załogi.

      Zakres obowiązków

      • składanie i wstępny montaż konstrukcji stalowych w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną.

      Wymagania

      • min. 5-cio letnie doświadczenie na aplikowane stanowisko,
      • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
      • bardzo dobra umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych,
      • dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym autem (nie jest wymagana).

      Oferujemy

      • pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników,
      • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy),
      • system premiowy uzależniony od wyników kontraktu,
      • legalne zatrudnienie na umowę o pracę,
      • długotrwałą współpracę,
      • darmowe zakwaterowanie,
      • przejazd z kraju na kontrakt,
      • odzież roboczą,
      • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,
      • wsparcie w sprawach urzędowych,
      • oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na kontrakcie).

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Pracodawcy w Gliwicach