Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU praca

Gdańsk

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU, znany także jako III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza lokalizacja w sercu Gdańska-Wrzeszcza jest świadectwem naszego głębokiego zakorzenienia w lokalnej społeczności oraz naszej otwartości na świat.

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym uczniom edukację ogólnokształcącą na najwyższym poziomie, wzbogaconą o programy dwujęzyczne, które nie tylko otwierają drzwi do międzynarodowej kariery, ale również kształtują otwartość umysłu i zdolność do dialogu międzykulturowego. Nasze zaangażowanie w międzynarodowe konkursy, takie jak prestiżowy International Public Speaking Competition, jest dowodem na to, że stawiamy na rozwój kompetencji komunikacyjnych i prezentacyjnych naszych uczniów.

Mimo że nie możemy podzielić się pełnymi szczegółami naszej historii czy konkretami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasza szkoła jest znaczącym punktem na edukacyjnej mapie Gdańska. Nasze działania są kierowane przez niezapisane, ale głęboko odczuwane wartości, takie jak poszanowanie dla wiedzy, pasja do nauki i zaangażowanie w rozwój każdego ucznia.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Gdańsku każdy dzień to nowa strona w naszej wspólnej księdze wiedzy i doświadczeń. Zapraszamy do bycia częścią naszej edukacyjnej podróży, która jest nie tylko przygotowaniem do egzaminów, ale przede wszystkim do życia w dynamicznie zmieniającym się świecie.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wycieranie ławek, krzeseł, biurek, parapetów, szaf itp. w wyznaczonym rejonie szkoły, wietrzenie klas, zamiatanie i zmywanie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, mycie urządzeń sanitarnych i przeprowadzanie dezynfekcji, okresowe mycie lamperii, drzwi, okien, prace pomocnicze we współpracy z innymi pracownikami Obsługi, prace pomocnicze we współpracy z innymi pracownikami Obsługi. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 06:00-14:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: solidność, pracowitość, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 3 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje umowę na okres próbny z możliwością dalszego zatrudnienia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • 2 800-3 260 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa na zastępstwo

      Naprawa zamków, urządzeń sanitarnych, drobnych uszkodzeń), dbałość o powierzony sprzęt (narzędzia, taczki itp..), prace pomocnicze we współpracy z innymi pracownikami obsługi, dbałość o teren wokół budynku szkolnego. Praca od poniedziłku do piątku w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 260 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę na zastępstwo.

Pracodawcy w Gdańsku