Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO sp. z o.o. praca

Szczecin
ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD WYKONAWSTWA CIEPŁOWNICZEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACA PRZY KOPANIU I ZASYPYWANIU WYKOPÓW, PRACE PRZY KOPARCE, ZAGĘSZCZANIE GRUNTU, UKŁADANIE NAWIERZCHNI CHODNIKOWEJ, POLBRUK, BRUK, TRYLINKA ITP.
      DROBNE PRACE MURARSKIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO/GODZINA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji

    • Szczecin

      MONTAŻ INSTALACJI WODNO- KANALIZACYJNYCH, C.O. W RÓŻNYCH TECHNOLOGIACH, MONTAŻ WĘZŁÓW CIEPLNYCH, SIECI CIEPLNYCH, OBSŁUGA SPRZĘTU, GWINTOWANIE, ZGRZEWANIE, PALNIK DO RUR MIEDZIANYCH

      Wymagania

      • Uprawnienia: CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO
      • Inne wymagania: UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE, GAZOWE MONTAŻ INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ, C.O.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
  • Pomocniczy robotnik budowlany/ stanowisko: brukarz

    • Szczecin

      PRACA PRZY KOPANIU, PRZY KOPARCE, ZAGĘSZCZARCE, UKŁADANIE NAWIERZCHNI CHODNIKOWEJ, POLBRUKU, BRUKU, TRYLINKA ITP., DROBNE ROBOTY MURARSKIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO

Pracodawcy w Szczecinie