Czy to Twoja firma?

CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Sulęcin

Jesteśmy CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA, sercem innowacji i tradycji w świecie mebli tapicerowanych. Nasza pasja i dążenie do perfekcji w każdym szwie, to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji i sprawia, że nasze łóżka są nie tylko meblami, ale dziełami sztuki użytkowej.

Jako duma międzynarodowej Grupy POLIPOL, jesteśmy jednym z największych pracodawców w naszym regionie, co zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i podnoszenia standardów. Nasze wyjątkowe wzornictwo jest odzwierciedleniem solidarności wykonania, której nauczyły nas pokolenia rzemieślników. Wierzymy, że każdy detal ma znaczenie, a nasze łóżka dla dorosłych, rodziców i młodzieży są tego najlepszym przykładem.

Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie każde łóżko jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Z doświadczonymi specjalistami na czele, tworzymy meble, które nie tylko są piękne, ale również trwałe i funkcjonalne.

W CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA, każdy dzień to nowa strona historii, którą piszemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej opowieści i doświadczył wygody i stylu, jakie oferują nasze meble. Razem twórzmy przestrzeń, która jest odzwierciedleniem Twojej osobowości i życiowych wartości.

CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia hr / kadry produkcja / przemysł it (informatyka)

Oferty pracy CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Międzychód
  4. Katowice
  5. Warszawa
  6. Gorzów Wielkopolski
  7. Zielona Góra
  8. Bielsko-Biała
  9. Chojnice
  10. Janów Lubelski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CHRISTIANAPOL MEBLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Tapicer*

    • Sulęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      tapicerowanie elementów meblowych zgodnie z instrukcja pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy 6-14 pracodawca moze zapewnić dojazd
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szwaczka

    • Sulęcin

      szycie na maszynie elementów do tapicerowania mebli zgodnie ze specyfikacją

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Sulęcinie