Czy to Twoja firma?

Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz praca

Bielsko-Biała

Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz

Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Praca Klarity Iwona Urbaś-Łuszczykiewicz - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy w branży - Środki czystości.

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Klarity zajmuje się kompleksową dystrybucją artykułów higienicznych, dozowników i środków czystości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciel handlowy

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      - nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami na obsługiwanym terenie

      - zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży produktów firmy,

      - raportowanie swoich działań

      - pozyskiwanie nowych klientów

      - Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

      - dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdu

      - prowadzenie wymaganej dokumentacji

      - Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

      - realizacja planów sprzedażowych

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • Prawa jazdy kat. B

      • Dobrej znajomości rynku branży środków czystości

      • Doświadczenia minimum 2 lata w pracy w obsłudze Klienta

      • Dobrej organizacji pracy własnej

      • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu, o umowę o pracę

      • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop

      • Możliwość rozwoju zawodowego

      • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

      • Przyjazną atmosferę pracy

      • Pracę w młodym zespole

      Siedziba Firmy Żywiec

Pracodawcy w Bielsku-Białej