Najwięksi pracodawcy w Małopolsce

Grupa Cavatina Holding - praca u największego polskiego dewelopera powierzchni biurowych

8 lipca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 20 głosów

20 głosów

0 komentarzy

Grupa Cavatina Holding - praca u największego polskiego dewelopera powierzchni biurowych
Niebanalne pomysły, ogromne inwestycje, odpowiedź na potrzebny mieszkańców oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania — to jeden z możliwie krótkich opisów działalności Grupy Cavatina Holding. Chcesz dowiedzieć się więcej o największym polskim deweloperze? Zapraszamy do lektury artykułu.

Grupa Cavatina Holding to największy polski deweloper powierzchni biurowych. Powstała w 2017 firma odnosi nieprzeciętne sukcesy nie tylko na polskim podwórku, ale również na arenie światowej. Projekty realizowane przez Grupę Cavatina Holding wyróżniają się niebanalną architekturą i są nagradzane na prestiżowych międzynarodowych konkursach, jak np. International Property Awards, Global Architecture & Design Awards, Prime Property Prize czy Architecture Masterprize.

Kto stoi za sukcesami Grupy Cavatina Holding? Jakie są plany spółki na najbliższe lata? Oraz jak się pracuje u największego polskiego dewelopera? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule, zapraszamy do lektury.

Działalność Grupy Cavatina Holding

Jak już wspomnieliśmy, Grupa Cavatina Holding powstała w roku 2017, a na jej czele stanął prezes Rafał Malarz. Jego motto, które przyświeca działalności firmy to "Creating Urban Ecosystems". Co to znaczy? To strategia umiejętnego doboru projektów architektonicznych i wkomponowywania ich w istniejącą już tkankę miejską. Ta zasada doskonale oddaje specyfikę działalności Grupy Cavatina Holding. Wszystkie realizowane przez firmę projekty są z jednej strony innowacyjne, a z drugiej doskonale współgrają z zastanymi w danym regionie warunkami zabudowy i potrzebami mieszkańców.

Video

Kolejną zasadą, jaka przyświeca Grupie Cavatina Holding, jest komfort i bezpieczeństwo użytkowników jej budynków. Zasada ta jest realizowana z największą starannością, co potwierdzają zdobyte certyfikaty, takie jak BREEAM oraz WELL Health & Safety Rating. Grupa przywiązuje również ogromną wagę do miastotwórczej roli swoich projektów architektonicznych. Dba o ich naturalne wpasowanie w istniejącą tkankę miejską i zaspokajanie potrzeb lokalnej społeczności. Inwestycje Cavatina Holding charakteryzuje dbałość o przywracanie i pielęgnowanie zieleni w miastach oraz kreowanie wspólnych przestrzeni do rekreacji i spotkań.

Szukasz pracy?

Aplikant (w charakterze strażnika miejskiego)

Straż Miejska m. st. Warszawy

  • Warszawa
Dodana
Polecana

JUNIOR PROJECT MANAGER

Evatronix S.A.

  • Bielsko-Biała
Dodana

Doradca Klienta

Credit Agricole Bank Polska S.A.

  • Koszalin
Dodana

Programista .NET

Evatronix S.A.

  • Bielsko-Biała
Dodana

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej - Katowice

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

  • Katowice
Dodana

Przykładowe realizacje Grupy Cavatina Holding

Grupa Cavatina Holding może poszczycić się inwestycjami w największych i najbardziej perspektywistycznych polskich miastach. Są to duże realizacje, łączące w sobie nowoczesne podejście to projektu oraz dbałość o potrzeby mieszkańców danego regionu. Jednym z przykładów może być Widzewska Manufaktura w Łodzi. 31 sierpnia 2020 roku Grupa Cavatina Holding sfinalizowała umowę kupna-sprzedaży dotyczącą nieruchomości o powierzchni ok. 4 ha wraz z historyczną zabudową. W tym miejscu powstanie projekt mixed-use oferujący m.in. biura, lokale handlowo-usługowe oraz otwarte przestrzenie do odpoczynku i rekreacji, w tym strefę gastronomiczną i kulturalną.

Nowa koncepcja WIMA Widzewskiej Manufaktury łączy w sobie nowoczesną, zaawansowaną technologicznie przestrzeń do pracy, mieszkania i rekreacji z poszanowaniem historycznego dziedzictwa tego miejsca. Z tego właśnie powodu, w projekcie zachowane zostały najważniejsze elementy zabudowy starej fabryki, takie jak oryginalne żeliwne słupy oraz ceglane mury ścian zewnętrznych. Bryła obiektu inspirowana jest układem nici przędzalnianych — to nie tylko efektowny zabieg wizualny, ale przede wszystkim uhonorowanie historii i symboliczne zachowanie pierwotnej funkcji tego budynku.

Źródło obrazka: http://www.cavatina.pl/downloads/projects/WIMA.pdf

Kolejną, zrealizowaną już inwestucją Grupy Cavatina Holding, która niewątpliwie przykuwa wzrok odbiorców swoją formą i rozmachem jest Cavatina Hall - sala koncertowo-konferencyjna w Bielsku-Białej. Projekt ten w innowacyjny sposób łączy funkcję biurową z kulturalną.

Źródło obrazka: http://www.cavatina.pl/downloads/projects/CAVATINA_HALL.pdf

Oprócz części biurowo-usługowej o powierzchni ponad 9 000 m kw., w obiekcie znajduje się wysokiej klasy studio nagrań oraz sala koncertowa na 1000 osób, która z powodzeniem może również służyć do organizacji konferencji i prezentacji. Połączenie obu wspomnianych funkcji to odpowiedź na potrzeby regionu. Bielsko-Biała to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce z zapotrzebowaniem na wysokiej jakości obiekty o zróżnicowanej funkcji. Jednocześnie, Bielsko-Biała jest miastem,  w którym – pomimo organizacji rozmaitych festiwali muzycznych, jak np. Bielskiej Zadymki Jazzowej – brakowało do tej pory dużej sali koncertowej z prawdziwego zdarzenia.

Źródło obrazka: http://www.cavatina.pl/downloads/projects/CAVATINA_HALL.pdf

Długoterminowe cele Grupy Cavatina Holding

Cavatina Holding prężnie działa w 7 polskich lokalizacjach. Są to takie miasta jak Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Łódź i Warszawa. Aktywność Grupy w tych miejscach wynika z bardzo dobrego rozpoznania lokalnego rynku oraz potrzeb społeczności. To właśnie w obrębie tych ośrodków Cavatina Holding realizuje obecnie swoje największe inwestycje. Są to głównie budynki biurowo-usługowe, ale również takie, które pełnią inną funkcję, jak chociażby wspomniana wyżej realizacja z Bielska-Białej.

Grupa Cavatina Holding skupia się głównie na lokalnych rynkach, jednak w ostatnim czasie pojawiła się również okazja, aby zrealizować bardzo ciekawy projekt koncepcyjny na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Źródło obrazka: https://cavatina.pl/cavatina_projects/bainbridge-island/

Cavatina Holding przygotowała wraz z międzynarodowym biurem architektonicznym Epstein koncepcję przestrzeni kulturalno-rozrywkowej, która miałaby powstać na wyspie Bainbridge w stanie Waszyngton. Inspiracją do tego projektu jest m.in. ekologiczne budownictwo Indian z plemienia Suquamish, którzy dawniej mieszkali na tych terenach.


Największym wyzwaniem było stworzenie projektu, który będzie inspirował ludzi i wywoływał zachwyt, nie naruszając naturalnego piękna wyspy. Chcieliśmy, aby Cavatina Concert Hall sprawiała wrażenie, jakby była częścią otoczenia. Dlatego opracowaliśmy opływowy kształt kopuły budynku, która unosi się i powraca do ziemi, jakby była wyrzeźbionym obiektem delikatnie wkomponowanym w park.
Piotr Jasiński - dyrektor działu projektowania w Cavatinie

Źródło: Puls Biznesu: https://www.pb.pl/cavatina-rusza-na-podboj-ameryki-1128533

Grupa Cavatina Holding nie wyklucza w swoich planach ekspansji na rynki zagraniczne. Firma stawia na dynamiczny rozwój i z roku na rok notuje coraz wyższe przychody. Może warto zatem rozważyć swoją karierę w jej strukturach?

Kariera w Grupie Cavatina Holding

Grupa Cavatina Holding to miejsce dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać pod skrzydłami dużej i stabilnej firmy. Zatrudnienie mogą tutaj znaleźć zarówno wyszkoleni i doświadczeni specjaliści, jak i osoby dopiero wkraczające na rynek pracy. Na stronie internetowej Grupy Cavatina Holding można odszukać aktualne oferty pracy: https://cavatina.pl/careers/

Źródło obrazka: https://cavatina.pl/careers/ - stan na czerwiec 2022

Jak widać, Cavatina poszukuje przeróżnych pracowników w kilku lokalizacjach. Warto więc śledzić nie tylko stronę firmy, ale również portale pracy takie jak np. Aplikuj.pl, gdzie również publikowane są aktualne ogłoszenia:

Źródło obrazka: https://www.aplikuj.pl/pracodawca/248524/cavatina-group-s-a- stan na czerwiec 2022

Czego możemy się spodziewać po zatrudnieniu w firmie Cavatina Holding? Oprócz wynagrodzenia dopasowanego do naszego doświadczenia i przyszłych obowiązków czekają na nas liczne benefity, takie jak:

· dofinansowanie zajęć sportowych
· prywatna opieka medyczna
· dofinansowanie nauki języków
· dofinansowanie szkoleń i kursów
· owoce
· spotkania integracyjne
· firmowa biblioteka
· brak dress code’u
· kawa / herbata
· napoje
· strefa relaksu
· paczki świąteczne
· inicjatywy dobroczynne
· premie okresowe i zadaniowe
· premie uznaniowe
· nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Brzmi całkiem nieźle, prawda?

Kontakt z Grupą Cavatina Holding

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Grupie Cavatina Holding mogą śledzić aktualne oferty pracy lub skorzystać z odpowiedniego formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://cavatina.pl/careers/

Pozostałe sprawy, z jakimi chcielibyśmy się zwrócić do firmy, możemy skierować do konkretnych osób, odszukując telefon lub maila do nich w zakładce kontakt: https://cavatina.pl/contact/

Warto śledzić kanał Grupy Cavatina Holding na platformie YouTube. Tam możemy znaleźć między innymi wizualizacje realizacji architektonicznych firmy, czy cenne informacje dotyczące jej aktualnej kondycji i najbliższych planów:

Cennych informacji o firmie dostarczy nam również jej profil na portalu LinkedIn. Tam znajdziemy wartościowe publikacje i będziemy na bieżąco z wydarzeniami, w których uczestniczy, lub im patronuje Grupa Cavatina Holding.

Jak widać, jest mnóstwo możliwości, aby skontaktować się z Cavatiną, inspirować się jej realizacjami, czy wstąpić w jej struktury i stać się częścią zespołu, który realizuje niebanalne projekty architektoniczne.

Podziel się

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza do tego artykułu.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Dbamy o Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli pliki tekstowe, które za zgodą Użytkownika są przechowywane na komputerze lub urządzeniu mobilnym Użytkownika, co może wiązać się również z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownika. Pliki cookies przetwarzane przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471567654, REGON: 070776507, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, jak również na potrzeby analizy zachowań Użytkownika w Serwisie, personalizacji prezentowanych Użytkownikowi treści oraz reklam, zapewnienia działania funkcji mediów społecznościowych oraz do zarządzania Serwisem. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies, jak również dostęp do panelu zarządzania ustawieniami cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w plikach cookies jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez akceptację wykorzystania plików cookies (art. 6 (1)(a) RODO).

Zgoda udzielona poprzez wybór opcji "Wyrażam zgodę" oznacza akceptację wszystkich wykorzystywanych w Serwisie plików cookies. Zgoda Użytkownika może być w każdym momencie zmieniona poprzez kliknięcie w link umieszczony w Polityce Prywatności.

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Pliki cookies niezbędne do świadczenia usług drogą elektroniczną Zawsze aktywne
Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka