Najwięksi pracodawcy na Mazurach

Praca MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K. - rodzinna firma produkująca meble tapicerowane na Mazurach

16 czerwca 2021

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 20 głosów

20 głosów

6 komentarzy
Praca MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K. - rodzinna firma produkująca meble tapicerowane na Mazurach
Tworzenie mebli jest w zasadzie sztuką wymagającą bogatego doświadczenia. Firma MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K. działa na rynku od 1996 roku i od tego czasu ciągle poszerza swój asortyment oferując meble spełniające rozmaite oczekiwania. Produkty tego mazurskiego przedsiębiorstwa są znane pod marką MP Nidzica.

To przedsiębiorstwo meblarskie jest firmą założoną przez rodzinę Popławskich. Spółka szybko się rozrastała, umacniała swoją pozycję i dziś oferuje swoje meble w całej Polsce oraz za granicą. MP Nidzica to przede wszystkim meble wykonywane ręcznie, co sprawia, że posiadają one pewnego rodzaju niepowtarzalność. Firma chwali się, że przy projektowaniu przykłada szczególną uwagę do zapewnienia ergonomii użytkowania oraz komfortu.

MP Nidzica staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką, a to sprawia, że firma jest atrakcyjna nie tylko dla klientów, ale także dla potencjalnych pracowników. Warto się bliżej przyjrzeć przedsiębiorstwu, które chce przebojem podbijać rynek mebli tapicerowanych.

Video

Szukasz pracy?
Dodana
Dodana
Dodana

Stolarz modelarz

Paged Meble Sp. z o.o.

 • Jasienica
Dodana

Doradca Klienta- umowa zlecenie

PeoplePro

 • Sucha Beskidzka
Dodana

Działalność firmy MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K.

MP MEBLE POPŁAWSCY jest rodzinnym przedsiębiorstwem meblarskim zajmującym się produkcją i dystrybucją mebli tapicerowanych. Firma przez lata swojej działalności poszerzała asortyment i dziś dostarcza meble różnych rodzajów.

Zgodnie z informacjami publikowanymi przez przedsiębiorstwo wszystkie meble są wytwarzane ręcznie. Oznacza to, że każdy mebel jest w pewnym sensie wyjątkowy, a nad jego tworzeniem pracują prawdziwi fachowcy. Niestety firma nie ujawnia szczegółów swojej infrastruktury, ani danych na temat nakładów produkcji.

Możemy za to się przyjrzeć produktom firmy, które robią wrażenie swoim designem.

W swoim portfolio marka meblarska MP Nidzica posiada:

 • narożniki;
 • sofy;
 • meble modułowe;
 • fotele;
 • topper.

Meble tapicerowane marki MP Nidzica są dostępne w 150 sklepach na terenie Polski oraz w niektórych krajach europejskich, w Rosji, a także w USA. Przedsiębiorstwo korzysta z wysokiej jakości materiałów mających gwarantować komfort użytkownikom. Firma stara się reagować szybko na zmiany na rynku i projektuje meble we własnym zakresie w oparciu o aktualne trendy.

W czasie pandemii koronawirusa przedsiębiorstwo wykorzystało swoje szwalnie w celu produkcji maseczek ochronnych. W ten sposób spółka MP MEBLE POPŁAWSCY przeczekała cięższy okres spadku zamówień na meble.

Praca w firmie MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K.

Przedsiębiorstwo MP MEBLE POPŁAWSCY niestety nie prowadzi na swojej witrynie działu poświęconego karierze. W efekcie nie wiadomo co oferuje kandydatom do pracy. Obecnie ciężko także określić rotację w firmie, ponieważ w związku ze spowolnieniem rynku meblarskiego przez pandemię nie pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę w zakładach MP Nidzica. Możliwe, że jest to oznaka niewielkiej rotacji pracowników.

MP MEBLE POPŁAWSCY zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, a więc przede wszystkim przedsiębiorstwo poszukuje osób z kwalifikacjami dla tej branży. Zapewne w szeregach firmy pracują wykwalifikowani stolarze oraz tapicerzy i szwaczki. Tym bardziej że producent stawia na wykonanie ręczne, a nie maszynowe.

Przedsiębiorstwo samodzielnie nie publikuje ofert pracy na swojej stronie internetowej, więc ogłoszeń należy szukać na portalach poświęconych rynkowi pracy. Między innymi oferty mogą się pojawiać na Aplikuj.pl.

Opinie o firmie MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K.

Zazwyczaj osoby poszukujące pracy przed aplikowaniem do firm starają się o nich, jak najwięcej dowiedzieć. Właśnie dlatego spory rozwój przeszły portale zbierające opinie o pracodawcach od byłych i obecnych pracowników.

Trzeba jednak pamiętać, aby do takich wpisów podchodzić z dozą rezerwy. Bardzo często portale z opiniami przybierają formę miejsc do wylewania żalów. Mimo to z gąszczu wpisów da się czasem wyciągnąć pewne wnioski. Jak to wygląda w przypadku firmy MP MEBLE POPŁAWSCY?

Okazuje się, że w sieci nie ma zbyt wielu wpisów na temat tego przedsiębiorstwa. Ciężko więc ocenić, czy firma MP MEBLE POPŁAWSCY to dobry pracodawca. Jednak brak wpisów narzekających na przedsiębiorstwo może oznaczać, że oferuje ono dobre warunki zatrudnienia. Przynajmniej pozwala sądzić, że aplikowanie do firmy jest dobrym pomysłem, chociażby w celu zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej, co przedsiębiorstwo ma do zaoferowania.

Kontakt z firmą MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K.

Kandydaci do pracy w spółce MP MEBLE POPŁAWSCY w celach kontaktowych mogą się posługiwać ewentualnymi danymi w ogłoszeniach. W przypadku innych spraw można skorzystać z formularza kontaktowego umieszczonego na oficjalnej stronie firmy www.mpnidzica.pl w zakładce Kontakt. Można również skorzystać z tradycyjnych danych kontaktowych:

MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K.

ul. Piątki 1B,

13-100 Nidzica

e-mail: mp@mpnidzica.pl

Przedsiębiorstwo prowadzi również oficjalne profile w social mediach. Dzięki temu można zobaczyć, czym aktualnie zajmuje się firma oraz jakie produkty oferuje.

https://www.facebook.com/mpnidzica/
https://www.instagram.com/mpnidzica/

Spółka MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K. przez 25 lat działalności umacniała swoją pozycję na rynku. Niestety ciężko stwierdzić jakim pracodawcą jest to przedsiębiorstwo. Wszystko jednak wskazuje na to, że warto choć spróbować aplikować i przekonać się na rozmowie kwalifikacyjnej, co firma ma do zaoferowania.

Podsumowanie:
 • Firma MP MEBLE POPŁAWSCY SP. Z O.O. SP. K. zajmuje się produkcją i dystrybucją mebli tapicerowanych, które są wytwarzane ręcznie przez prawdziwych fachowców.
 • Firma stara się reagować szybko na zmiany na rynku i projektuje meble we własnym zakresie, a w czasie pandemii firma wykorzystała swoje szwalnie w celu produkcji maseczek ochronnych, przeczekując cięższy okres spadku zamówień na meble.
 • Przedsiębiorstwo nie prowadzi na swojej witrynie działu poświęconego karierze i nie publikuje ofert pracy na stronie internetowej, a z opinii pracowników wynika, że nie jest to popularny temat w mediach społecznościowych, ale brak wpisów narzekających na przedsiębiorstwo może sugerować, że oferuje dobre warunki zatrudnienia.
 • Kandydaci do pracy w firmie mogą skorzystać z danych kontaktowych, takich jak email lub formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej, lub sprawdzić oferty pracy na portalach poświęconych rynkowi pracy.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Ewa Sztuczka-Mazur

Social Media Manager

Social Media Manager w branży HR, autorka tekstów, copywriterka, specjalistka Facebook ADS, wokalistka i pszczelarka.
Obecnie w Aplikuj.pl odpowiedzialna głównie za treści z obszaru miękkiego HR oraz prawa pracy.

6 komentarzy

Norma

Norma

Bardzo ciekawy artykuł na temat firmy MP MEBLE POPŁAWSCY. Szkoda, że trudno jest znaleźć informacje o rotacji pracowników. Chętnie złożę aplikację na stanowisko tapicera, ale nie wiem, czy jest to firma, w której można liczyć na rozwój kariery. Mimo to, wydaje się, że warto spróbować.
Dorian

Dorian

Pracuję w MP MEBLE POPŁAWSCY od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia. Firma zatrudnia fachowców z wysokimi kwalifikacjami i jest bardzo dobrze zorganizowana. Produkują meble na bardzo wysokim poziomie. Polecam tę firmę z całą stanowczością!
Bolek

Bolek

Cieszę się, że firma MP MEBLE POPŁAWSCY znalazła ciekawy sposób na przetrwanie pandemii koronawirusa. Korzystając ze swoich szwalni, rozpoczęli produkcję maseczek ochronnych. To z pewnością zasługuje na pochwałę! Mam nadzieję, że więcej firm pójdzie w ich ślady.
biuro DY

biuro DY

Widzę, że MP MEBLE POPŁAWSCY cieszy się coraz większą popularnością. To z pewnością dobry znak dla firmy. Niemniej jednak, jeśli chodzi o rekrutację, szkoda że nie posiadają działu poświęconego karierze na swojej stronie. Byliby w stanie przyciągnąć wielu ambitnych pracowników, gdyby ogłaszali konkretne oferty pracy.
dorota

dorota

Bardzo interesujący artykuł. Szkoda, że firma nie ujawnia szczegółów na temat swojej infrastruktury i nakładów produkcji. Mimo to meble tej marki wyglądają bardzo nowocześnie i modnie. Chętnie złożę aplikację na stanowisko tapicera, jeśli tylko firma ogłosi nabór.
Kleofas

Kleofas

Meblarstwo w polskim wydaniu na najwyższym poziomie. Atuty firmy dobrze opisane. Praca tutaj dla wielu ludzi jest spełnieniem marzeń.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.