Praca Marani Sp. z o.o. outsourcing sprzężonego powietrza

Praca Marani Sp. z o.o. outsourcing sprzężonego powietrza
Marani to jedna z najbardziej rozpoznawalnych spółek przemysłowych województwa śląskiego, która w ciągu już prawie 20 lat działalności rozszerzyła zakres swoich usług na cały kraj i stale przyczynia się do rozwoju przemysłu ciężkiego, dostarczając niezbędnych materiałów wielu podmiotom tego sektora gospodarki.

O firmie Marani

Firma Marani powstała jako prywatna firma już w 1993 roku w Zabrzu. Celem spółki od początku był aktywny udział w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na terenie Śląska i nie tylko. Dziś firma dostarcza sprężone powietrze i azot do 20 kopalni węgla kamiennego, a także hut, cementowni, walcowni, zakładów mechanicznych w całej Polsce. Uczestniczy w wielu procesach i modernizacjach technicznych największych przedsiębiorstw w kraju. 

Oprócz siedziby głównej firmy, znajdującej się w Zabrzu, zakłady grupy kapitałowej Marani sp. z o.o. znajdują się obecnie również w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Stalowej Woli.

Działalność Marani Sp. z o.o.

Firma zajmuje się outsourcingiem dostaw sprężonego powietrza i azotu, tworząc i udostępniając własne, nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, które wykorzystywane są w sieciach przemysłowych klientów. Marani przejmuje w outsourcing przemysłowe sprężarkownie powietrza oraz stacje wytwarzania azotu, przebudowuje je na własne stacje zasilania, a następnie dostarcza sprężone powietrze i gazy techniczne przedsiębiorstwom. 

Do grupy kapitałowej Marani należą: 

  • Marani Strefa Sp. z o.o. w Stalowej Woli – odpowiadająca za sprzedaż sprężonego powietrza podmiotom gospodarczym.
  • Marani GmbH – założona w Wohratal (Hessen) spółka realizuje sprzedaż elementów pneumatyki na rynku UE i oraz usługi outsourcingu dostaw sprężonego powietrza na terenie Niemiec.
  • Ośrodek badawczo Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o. w Kielcach.

Marani współpracuje z czołowymi firmami na świecie w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych z elementami pneumatyki, a swoje nowatorskie rozwiązania opracowuje razem z powstałym w tym celu, wspomnianym wyżej specjalistycznym ośrodkiem badawczo-rozwojowym.

Filmik przedstawia wizualizację sprężarkowni w Marani.

Praca w Marani Sp. z o.o.

Sukces i stabilną pozycję na rynku Marani zawdzięcza dbałości o relacje z klientami i elastyczności w realizacji rozwiązań dla poszczególnych klientów, co owocuje długotrwałą i udaną współpracą. Firma stale rozwija swoje usługi i wdraża innowacyjne techniki z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii na poziomie światowych potentatów przemysłowych. Do tych działań niezbędny jest odpowiedni zespół, dlatego firma Marani deklaruje dbałość o zatrudnionych, która przekłada się na efektywność i zadowolenie klientów z realizowanych usług.

W zależności od działu praca w Marani dotyczy wszelkich procesów związanych z naprawą, modernizacją i budową maszyn w zakresie pneumatyki i elektryki. W zakładach tej spółki pracują elektrycy, elektromechanicy, monterzy, technicy, ale także product managerzy, handlowcy, pracownicy obsługi klienta czy biura. Na stronie internetowej Marani funkcjonuje też sklep internetowy, zatem w firmie istnieją także stanowiska związane z obsługą zamówień online.

Na zdjęciu pracownicy w zakładzie firmy Marani

Zdjęcie z pracy przy sprężarkach w Marani Sp. z o.o. (źródło: http://www.marani.pl/produkty/sprezarki-dwustopniowe/)

Firma kładzie nacisk na innowacje i nowoczesność, a także regularnie bierze udział w różnego rodzaju targach i wydarzeniach sektora przemysłowego, praca w Marani Sp. z o.o. może więc okazać się dobrym miejscem dla ambitnych kandydatów, których interesuje rozwój zawodowy w branży przemysłu ciężkiego.

Rekrutacja do pracy w Marani 

Wraz z rozwojem i zdobywaniem kolejnych klientów, spółka Marani zwiększa zasoby, by sprawnie realizować swoje usługi. Firma często prowadzi rekrutacje na różne stanowiska w zależności od potrzeb. Aktualne oferty pracy w Marani zawsze można znaleźć na stronie firmy w zakładce Kariera, niekiedy pojawiają się także na popularnych portalach pracy. Spółka zapewnia stabilne zatrudnienie w młodym i ambitnym zespole oraz spore możliwości rozwoju. 

Stosownie do stanowiska od kandydatów wymagane są określone uprawnienia i kompetencje, które sprawdzane są w toku rekrutacji. Te oczekiwania podawane są szczegółowo w treściach ogłoszeń o pracę w Marani.

Marani logo

Jak postarać się o zatrudnienie w tej firmie? Zainteresowani ofertami na stronie firmy kandydaci do pracy w Marani proszeni są o przesyłanie aplikacji na adres korespondencyjny lub pocztą elektroniczną (adresy poniżej):
Marani Sp. z o.o., 41-808 Zabrze, ul. Szybowa 14c
e-mail: praca@marani.pl

Marani Sp. z o.o. w KRS

Firma Marani została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w przeszło 20 lat temu. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje rejestrowe spółki dostępne publicznie w bazie KRS.

Nazwa MARANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Województwo ŚLĄSKIE
Miejscowość ZABRZE
NR KRS ŚLĄSKIE
NIP 6310020661
REGON 27203641200000
Adres SZYBOWA 14 C, 41-808 ZABRZE
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2001-12-27
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD SPÓŁKI
PREZES ZARZĄDU MADEJ MAREK JANUSZ

 

 

Oceń ten wpis
Praca Marani Sp. z o.o. outsourcing sprzężonego powietrza
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.