Twoje wsparcie w rekrutacji

Ciekawe projekty budowlane i wsparcie społeczności - Praca PRB A. Piaskowski i Spółka Sp. z o.o.

Ciekawe projekty budowlane i wsparcie społeczności - Praca PRB A. Piaskowski i Spółka Sp. z o.o.
Firma Piaskowski i Spółka z Dąbrowy Górniczej to jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw remontowo-budowlanych w regionie. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym i realizuje zarówno zamówienia publiczne, jak i zlecenia klientów indywidualnych. Praca w Piaskowski i Spółka to szansa na ciekawe projekty i zbieranie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów w swoim fachu.

Rozbiórki, renowacje, instalacje elektryczne i ciepłownicze, prace wykończeniowe, rewitalizacja terenów zielonych, parków bądź skwerów to tylko przykłady robót, jakie wykonują pracownicy A. Piaskowski i Spółka. Dobra organizacja pracy, precyzyjność i terminowość realizacji sprawiają, że spółka z sukcesem realizuje zamówienia klientów na terenie całego kraju. 

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka” Sp. z o.o. jest wyspecjalizowane w budowach, remontach i wykończeniach obiektów o wysokim standardzie. To właśnie dzięki fachowcom tej firmy wiele przestrzeni miejskich nie tylko w okolicy Dąbrowy Górniczej zmieniło się nie do poznania, upiększając popularne miejsca rekreacji i wypoczynku.

Logo Piaskowski i Spółka

Dzięki doświadczeniu, jakie firma zdobywa na rynku od 1960 roku, PRB „A. Piaskowski i Spółka” może podjąć się wymagających zleceń i sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Historia firmy Piaskowski i Spółka

Swoje osiągnięcia na rynku firma z pewnością zawdzięcza przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu, które łączy z nowoczesnymi technologiami i odpowiadaniem na zmieniające się potrzeby rynku. Przedsiębiorstwo A. Piaskowski i Spółka powstało w 1960 roku jako mała firma budowlana o nazwie „Roboty Budowlano-Remontowe A. Piaskowski”. Od początku swego istnienia działalność spółki była związana ze społecznością i jej zapotrzebowaniem: świadczyła ona najpierw usługi m.in. szkołom i służbie zdrowia.

W 1987 firma została przekształcona w spółkę cywilną „Zakład Remontowo-Budowlany A. Piaskowski i E. Grzegorz”, by w kolejnych latach prężnie się rozwijać dzięki umiejętnemu funkcjonowaniu mimo przemiany ustrojowej i nowych realiów polskiej gospodarki. 

Pod obecną nazwą, jako Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka” firma funkcjonuje od 1997 r., kiedy to przekształciła się w spółkę z o.o. i umocniła swój kapitał. Klienci z całego kraju cenią w realizacjach przedsiębiorstwa przede wszystkim sprawną organizację, terminowość i stosowanie nowoczesnych technologii przy niewygórowanych kosztach. Dzięki temu 60 lat działalności Piaskowski i Spółka przyniosło firmie ponad 100 nagród i wyróżnień, w tym m.in. Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa czy tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play.

Działalność firmy Piaskowski i Spółka

Jak firma podaje na stronie, od kilkudziesięciu lat buduje miasta. Zajmuje się bowiem szerokim zakresem prac remontowych i budowlanych zarówno dla instytucji publicznych, jak i klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo jest cenione za realizacje o wysokim standardzie. PRB Piaskowski i Spółka ma za sobą setki wykonanych z sukcesem zleceń i licznych zadowolonych klientów.

Firma ceni sobie terminowość, ponadto w każdym zamówieniu przykłada szczególną wagę do celu i potrzeb inwestora, a także sprawnej organizacji pracy. Wszelkie realizacje obejmują także fachowe doradztwo, konsultacje dotyczące projektu i na bieżąco w całym procesie budowlanym. 

Zakres działalności PRB Piaskowski i Spółka obejmuje:

 • Stany surowe budynków
 • Roboty wykończeniowe pod klucz
 • Przebudowy istniejących budynków
 • Termomodernizacje
 • Instalacje elektryczne
 • Instalacje sanitarne
 • Sieci zewnętrzne
 • Roboty ziemne
 • Roboty drogowe

Praca PRB Piaskowski i Spółka

Powstały w ubiegłym wieku w Dąbrowie Górniczej pracodawca dzięki sprawnemu zarządzaniu i efektom pracy dobrych fachowców urósł w siłę i na przestrzeni lat zarówno poszerzał swoje usługi, jak i zwiększał liczbę pracowników. Dzisiaj Piaskowski i Spółka zatrudnia 70 osób, a w planach jest dalszy rozwój i ciągłe umacnianie dobrej pozycji w branży.

Pracownicy na budowie

Pracownicy PRB Piaskowski i Spólka podczas robót. Źródło: piaskowski.pl

Firma podkreśla, jak kluczowi w działalności są pracownicy PRB Piaskowski i Spółka, dlatego stara się zapewnić im zadowalające warunki pracy. I rzeczywiście przedsiębiorstwo może się pochwalić niską rotacją pracowników.  O tym, że opinie o firmie Piaskowski i Spółka są dobre, świadczy też brak krytycznych i nieprzychylnych informacji w sieci na temat tego pracodawcy. To, co może odróżniać firmę na tle innych w branży, to preferowanie długoterminowych umówi i zatrudnianie pracowników docelowo na stałe, a nie na krótki okres w sezonie.

Na stronie pracodawca deklaruje, że praca w PRB Piaskowski i Spółka to m.in.:

 • umowę o pracę i ubezpieczenie,
 • wynagrodzenia zawsze wypłacane na czas,
 • możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju,
 • spotkania integracyjne,
 • oprzyrządowanie ochronne i bezpieczeństwo – przestrzeganie zasad BHP,
 • praca przez cały rok, bez przestojów,
 • uczciwe i jasne warunki zatrudnienia.

Jakie możesz spotkać stanowiska pracy w Piaskowski i Spółka? Wszelkie związane z pracami remontowo-budowlanymi, od inżynierów i projektantów, poprzez fachowców od hydrauliki i elektryki, aż po operatorów maszyn i pracowników fizycznych zajmujących się rozbiórką, demontażem, czy prostymi pracami remontowymi wewnątrz obiektów.

Rekrutacja Piaskowski i Spółka

Ceniona firma z Dąbrowy Górniczej wydaje się więc być atrakcyjnym miejscem pracy dla fachowców związanych z branżą budowlaną i chętnych pracowników fizycznych. Choć, jak wspomnieliśmy, rotacja pracowników nie jest wysoka, z racji ciągłego rozwoju można napotkać ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników. 

Prace budowlane na fundamentach

Ekipa Piaskowski i Spółka podczas pracy przy fundamentach. Źródło: piaskowski.pl

Rekrutacja w PRB Piaskowski i Spółka odbywa się standardowo, poprzez selekcję CV, kontakt z kandydatami i rozmowę decydującą o przyjęciu do pracy. W zależności od stanowiska proces rekrutacyjny może stanowić mniej lub bardziej szczegółową weryfikację doświadczenia i umiejętności potencjalnego pracownika.

Na stronie firmy nie znajdziemy obecnie aktualnych ofert pracy w Piaskowski i Spółka, ale pracodawca zachęca do rekrutacji spontanicznej. Aby zgłosić się w ten sposób, należy przesłać e-mail z CV i informacją o tym, jaka praca nas interesuje, na adres: BIURO@PIASKOWSKI.PL.

Informacje i kontakt z PRB Piaskowski i Spółka

Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ale zamówienia realizowane są na terenie całego kraju. Aby skontaktować się z PRB Piaskowski i Spółka, nie tylko w sprawie pracy i rekrutacji, najlepiej skorzystać z podanego maila ogólnego bądź numeru telefonicznego. Podajemy go poniżej wraz z adresem firmy, a także dodatkowe dane rejestrowe przedsiębiorstwa dostępne w Rejestrze Przedsiębiorców KRS:

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane
PRB „A. Piaskowski i S-ka” Sp. z o.o.

ul. Chopina 14
41-300, Dąbrowa Górnicza

tel. 262 34 28
e-mail: biuro@piaskowski.pl

Dane rejestrowe KRS Piaskowski i Spółka

Nazwa pełna: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "A.PIASKOWSKI i SPÓŁKA" sp. z o.o.
NIP: 6291908663
KRS: 0000106774
REGON: 273511418
Forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres rejestrowy: Chopina 14, 41-300, Dąbrowa Górnicza, Polska
Data rejestracji w KRS: 2002-04-15
Sygnatura akt: KA.VIII NS-REJ.KRS/15855/19/808
Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł
Sąd rejonowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane finansowe firmy wykres

Dane finansowe Piaskowski i Spółka z lat 2017 i 2018. Źródło: aleo.com

Oceń ten wpis
Ciekawe projekty budowlane i wsparcie społeczności - Praca PRB A. Piaskowski i Spółka Sp. z o.o.
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.