!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Ciekawe projekty budowlane i wsparcie społeczności - Praca PRB A. Piaskowski i Spółka Sp. z o.o.

9 sierpnia 2020

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 3 głosy

3 głosy

1 komentarz

Ciekawe projekty budowlane i wsparcie społeczności - Praca PRB A. Piaskowski i Spółka Sp. z o.o.
Firma Piaskowski i Spółka z Dąbrowy Górniczej to jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw remontowo-budowlanych w regionie. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym i realizuje zarówno zamówienia publiczne, jak i zlecenia klientów indywidualnych. Praca w Piaskowski i Spółka to szansa na ciekawe projekty i zbieranie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów w swoim fachu.

Rozbiórki, renowacje, instalacje elektryczne i ciepłownicze, prace wykończeniowe, rewitalizacja terenów zielonych, parków bądź skwerów to tylko przykłady robót, jakie wykonują pracownicy A. Piaskowski i Spółka. Dobra organizacja pracy, precyzyjność i terminowość realizacji sprawiają, że spółka z sukcesem realizuje zamówienia klientów na terenie całego kraju. 

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka” Sp. z o.o. jest wyspecjalizowane w budowach, remontach i wykończeniach obiektów o wysokim standardzie. To właśnie dzięki fachowcom tej firmy wiele przestrzeni miejskich nie tylko w okolicy Dąbrowy Górniczej zmieniło się nie do poznania, upiększając popularne miejsca rekreacji i wypoczynku.

Logo Piaskowski i Spółka

Dzięki doświadczeniu, jakie firma zdobywa na rynku od 1960 roku, PRB „A. Piaskowski i Spółka” może podjąć się wymagających zleceń i sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Historia firmy Piaskowski i Spółka

Swoje osiągnięcia na rynku firma z pewnością zawdzięcza przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu, które łączy z nowoczesnymi technologiami i odpowiadaniem na zmieniające się potrzeby rynku. Przedsiębiorstwo A. Piaskowski i Spółka powstało w 1960 roku jako mała firma budowlana o nazwie „Roboty Budowlano-Remontowe A. Piaskowski”. Od początku swego istnienia działalność spółki była związana ze społecznością i jej zapotrzebowaniem: świadczyła ona najpierw usługi m.in. szkołom i służbie zdrowia.

W 1987 firma została przekształcona w spółkę cywilną „Zakład Remontowo-Budowlany A. Piaskowski i E. Grzegorz”, by w kolejnych latach prężnie się rozwijać dzięki umiejętnemu funkcjonowaniu mimo przemiany ustrojowej i nowych realiów polskiej gospodarki. 

Video

Pod obecną nazwą, jako Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka” firma funkcjonuje od 1997 r., kiedy to przekształciła się w spółkę z o.o. i umocniła swój kapitał. Klienci z całego kraju cenią w realizacjach przedsiębiorstwa przede wszystkim sprawną organizację, terminowość i stosowanie nowoczesnych technologii przy niewygórowanych kosztach. Dzięki temu 60 lat działalności Piaskowski i Spółka przyniosło firmie ponad 100 nagród i wyróżnień, w tym m.in. Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa czy tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play.

Działalność firmy Piaskowski i Spółka

Jak firma podaje na stronie, od kilkudziesięciu lat buduje miasta. Zajmuje się bowiem szerokim zakresem prac remontowych i budowlanych zarówno dla instytucji publicznych, jak i klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo jest cenione za realizacje o wysokim standardzie. PRB Piaskowski i Spółka ma za sobą setki wykonanych z sukcesem zleceń i licznych zadowolonych klientów.

Firma ceni sobie terminowość, ponadto w każdym zamówieniu przykłada szczególną wagę do celu i potrzeb inwestora, a także sprawnej organizacji pracy. Wszelkie realizacje obejmują także fachowe doradztwo, konsultacje dotyczące projektu i na bieżąco w całym procesie budowlanym. 

Zakres działalności PRB Piaskowski i Spółka obejmuje:

 • Stany surowe budynków
 • Roboty wykończeniowe pod klucz
 • Przebudowy istniejących budynków
 • Termomodernizacje
 • Instalacje elektryczne
 • Instalacje sanitarne
 • Sieci zewnętrzne
 • Roboty ziemne
 • Roboty drogowe

Praca PRB Piaskowski i Spółka

Powstały w ubiegłym wieku w Dąbrowie Górniczej pracodawca dzięki sprawnemu zarządzaniu i efektom pracy dobrych fachowców urósł w siłę i na przestrzeni lat zarówno poszerzał swoje usługi, jak i zwiększał liczbę pracowników. Dzisiaj Piaskowski i Spółka zatrudnia 70 osób, a w planach jest dalszy rozwój i ciągłe umacnianie dobrej pozycji w branży.

Pracownicy na budowie

Pracownicy PRB Piaskowski i Spólka podczas robót. Źródło: piaskowski.pl

Firma podkreśla, jak kluczowi w działalności są pracownicy PRB Piaskowski i Spółka, dlatego stara się zapewnić im zadowalające warunki pracy. I rzeczywiście przedsiębiorstwo może się pochwalić niską rotacją pracowników.  O tym, że opinie o firmie Piaskowski i Spółka są dobre, świadczy też brak krytycznych i nieprzychylnych informacji w sieci na temat tego pracodawcy. To, co może odróżniać firmę na tle innych w branży, to preferowanie długoterminowych umówi i zatrudnianie pracowników docelowo na stałe, a nie na krótki okres w sezonie.

Na stronie pracodawca deklaruje, że praca w PRB Piaskowski i Spółka to m.in.:

 • umowę o pracę i ubezpieczenie,
 • wynagrodzenia zawsze wypłacane na czas,
 • możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju,
 • spotkania integracyjne,
 • oprzyrządowanie ochronne i bezpieczeństwo – przestrzeganie zasad BHP,
 • praca przez cały rok, bez przestojów,
 • uczciwe i jasne warunki zatrudnienia.

Jakie możesz spotkać stanowiska pracy w Piaskowski i Spółka? Wszelkie związane z pracami remontowo-budowlanymi, od inżynierów i projektantów, poprzez fachowców od hydrauliki i elektryki, aż po operatorów maszyn i pracowników fizycznych zajmujących się rozbiórką, demontażem, czy prostymi pracami remontowymi wewnątrz obiektów.

Rekrutacja Piaskowski i Spółka

Ceniona firma z Dąbrowy Górniczej wydaje się więc być atrakcyjnym miejscem pracy dla fachowców związanych z branżą budowlaną i chętnych pracowników fizycznych. Choć, jak wspomnieliśmy, rotacja pracowników nie jest wysoka, z racji ciągłego rozwoju można napotkać ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników. 

Prace budowlane na fundamentach

Ekipa Piaskowski i Spółka podczas pracy przy fundamentach. Źródło: piaskowski.pl

Rekrutacja w PRB Piaskowski i Spółka odbywa się standardowo, poprzez selekcję CV, kontakt z kandydatami i rozmowę decydującą o przyjęciu do pracy. W zależności od stanowiska proces rekrutacyjny może stanowić mniej lub bardziej szczegółową weryfikację doświadczenia i umiejętności potencjalnego pracownika.

Na stronie firmy nie znajdziemy obecnie aktualnych ofert pracy w Piaskowski i Spółka, ale pracodawca zachęca do rekrutacji spontanicznej. Aby zgłosić się w ten sposób, należy przesłać e-mail z CV i informacją o tym, jaka praca nas interesuje, na adres: BIURO@PIASKOWSKI.PL.

Informacje i kontakt z PRB Piaskowski i Spółka

Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ale zamówienia realizowane są na terenie całego kraju. Aby skontaktować się z PRB Piaskowski i Spółka, nie tylko w sprawie pracy i rekrutacji, najlepiej skorzystać z podanego maila ogólnego bądź numeru telefonicznego. Podajemy go poniżej wraz z adresem firmy, a także dodatkowe dane rejestrowe przedsiębiorstwa dostępne w Rejestrze Przedsiębiorców KRS:

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane
PRB „A. Piaskowski i S-ka” Sp. z o.o.

ul. Chopina 14
41-300, Dąbrowa Górnicza

tel. 262 34 28
e-mail: biuro@piaskowski.pl

Dane rejestrowe KRS Piaskowski i Spółka

Nazwa pełna: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "A.PIASKOWSKI i SPÓŁKA" sp. z o.o.
NIP: 6291908663
KRS: 0000106774
REGON: 273511418
Forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres rejestrowy: Chopina 14, 41-300, Dąbrowa Górnicza, Polska
Data rejestracji w KRS: 2002-04-15
Sygnatura akt: KA.VIII NS-REJ.KRS/15855/19/808
Kapitał zakładowy: 60 000,00 zł
Sąd rejonowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Dane finansowe firmy wykres

Dane finansowe Piaskowski i Spółka z lat 2017 i 2018. Źródło: aleo.com

Podziel się

1 komentarz

Samanta

Samanta

Fajnie, że opisujecie tutaj firmy gdyż potem aplikując do nich można wiele więcej dostosować się z swoją kandydaturą pod nich.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.