Fachowe instalacje z doświadczonym pracodawcą - praca DOMBUD Mintex w Siemianowicach Śląskich

Fachowe instalacje z doświadczonym pracodawcą - praca DOMBUD Mintex w Siemianowicach Śląskich
Kompleksowe wykonawstwo kotłowni, sieci cieplnych czy instalacji różnego typu to zadanie dla profesjonalnych firm. W Siemianowicach Śląskich i okolicach bardzo ważnym podmiotem z tej branży jest firma DOMBUD Mintex, która należy do grupy kapitałowej DOMBUD – największego dewelopera na Śląsku. Sprawdź, w jaki sposób aplikować o pracę w tym przedsiębiorstwie.

Choć siedziba spółki mieści się w Siemianowicach Śląskich, ale jej pracownicy podejmują się realizacji zleceń na terenie całej Polski. Zatrudnienie w firmie jest okazją do nabycia doświadczeń zawodowych również w delegacji, w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami rozmaitych branż zainteresowanych fachowymi pracami instalacyjnymi.

DOMBUD Mintex Sp z o.o. kontynuuje działalność przedsiębiorstwa MINTEX – KPIS, które powstało jeszcze w 1992 roku.

Jako wiarygodny wykonawca wielu inwestycji w regionie i odległych lokalizacjach oraz jako część uznanej, stabilnej rynkowo grupy kapitałowej sprawia wrażenie atrakcyjnego pracodawcy, do którego warto aplikować o etat.

Dombud logo

Jako wiarygodny wykonawca wielu inwestycji w regionie i odległych lokalizacjach oraz jako część uznanej, stabilnej rynkowo grupy kapitałowej, DOMBUD sprawia wrażenie atrakcyjnego pracodawcy, do którego warto aplikować o etat. Czym można się zajmować w tej firmie, jakie są mocne i słabe strony pracy dla DOMBUD? Poniżej omawiamy szerzej warunki zatrudnienia i specyfikę przesiębiorstwa.

Zakres działalności DOMBUD Mintex

Główny obszar działalności firmy DOMBUD Mintex obejmuje kompleksowe wsparcie dla klientów zainteresowanych profesjonalnymi głównie instalacjami:

 • wodno-kanalizacyjnymi,
 • gazowymi,
 • CO,
 • ogrzewania podłogowego,
 • PPOŻ,
 • technologicznymi,
 • klimatyzacyjnymi,
 • wentylacyjnymi.

Jako pracownik przedsiębiorstwa możesz otrzymywać różne zadania w zależności od tego, do jakiego działu jesteś zatrudniony. Pracownicy DOMBUD na co dzień zajmują się np. wykonawstwem kotłowni gazowych, węglowych i olejowych czy sieci cieplnych. Komplementarnym rodzajem zleceń jest projektowanie techniczne instalacji. Doświadczenie i fachowy zespół DOMBUD Mintex sprawdzają się m.in. w przemyśle, handlu, edukacji czy budownictwie mieszkaniowym. Co to oznacza w praktyce? Firmie powierza się remonty, prace konserwacyjne i naprawy.

Pracownik przy instalacji

Specjaliści firmy podejmują się zleceń z wykorzystaniem wszystkich stosowanych materiałów – od stali i miedzi, przez PVC, po polietylen, polipropylen czy polibutylen. W sprawnej realizacji inwestycji pomagają nowoczesne elektronarzędzia oraz zaawansowane technologicznie sprzęty z certyfikatami i atestami. Podstawowym celem jest spełnienie oczekiwań i potrzeb klienta.

Od 2011 roku spółka DOMBUD podejmuje się robót inżynieryjno-drogowych. W praktyce oznacza to możliwość zlecenia firmie wykonania przyłączy wodociągowych i kanalizacji sanitarnej, sieci ciepłowniczej czy nawierzchni z kostki brukowej.

Realizacje DOMBUD Mintex Sp. z o.o.

Firma DOMBUD Mintex na przestrzeni lat realizowała zlecenia nie tylko w Siemianowicach Śląskich, ale również w innych miejscowościach, jak Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kraków, Zawiercie, Krzeszonowice, Busko-Zdrój, Bytom, Bielsko-Biała, Chrzanów, Jaworzno czy Będzin. Oznacza to, że praca w tym przedsiębiorstwie wiąże się z wykonywaniem obowiązków zawodowych na terenie całego województwa śląskiego.

Warto wiedzieć!Prace instalacyjne DOMBUD w powyższych lokalizacji dotyczyły nie tylko budynków i osiedli mieszkaniowych, ale także obiektów:
 • szkolnych,
 • akademickich,
 • medycznych,
 • samorządowych,
 • przemysłowych,
 • penitencjarnych,
 • kolejowych,
 • sportowych,
 • usługowych,
 • handlowych.

Decydując się na aplikowanie do firmy, możesz więc zyskać szansę na stabilną pracę pełną ciekawych realizacji i zdobywanie ogromnego doświadczenia u boku najlepszych specjalistów w okolicy. Firma ma już renomę w regionie, ale i w całej Polsce, dlatego jest to też cenny punkt w Twoim CV.

Praca DOMBUD Mintex

Z racji wielu zamówień firma dość często poszukuje pracowników na różne stanowiska okołobudowlane. Aby spróbować swoich sił w pracy dla DOMBUD Mintex, wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie http://www.mintex.dombud.pl/page.php?s=praca. Należy zawrzeć w nim:

 • dane osobowe i kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail),
 • poziom wykształcenia (zawodowe, średnie, wyższe),
 • treść zapytania,
 • plik CV jako załącznik.

Tak wypełniona aplikacja spontaniczna trafi do rekruterów, którzy skontaktują się z Tobą, jeśli akurat będą poszukiwać osoby na stanowisko adekwatne do Twoich umiejętności i kwalifikacji. Aktualne oferty pracy w DOMBUD Mintex możesz spotkać na popularnych stronach ogłoszeniowych i rekrutacyjnych. Czego możesz się spodziewać po procesie rekrutacyjnym?

Hydraulicy przy pracy

W firmie wykonującej między innymi instalacje wodno-kanalizacyjne czy CO przy przyjmowaniu do pracy zwraca się uwagę przede wszystkim na takie czynniki jak:

 • doświadczenie zawodowe,
 • umiejętności praktyczne,
 • posiadane uprawnienia,
 • dyspozycyjność i rzetelność.

Nawet jeżeli aktualnie nie jest prowadzona oficjalna rekrutacja w DOMBUD Mintex, możesz w opisany wcześniej sposób wysłać swoje dane i CV, a firma odezwie się w przypadku poszukiwania specjalistów z Twoimi kwalifikacjami. Jeżeli chcesz znaleźć zatrudnienie w branży instalacyjnej, masz doświadczenie np. z wykonywaniem kotłowni i interesuje Cię lokalny rynek pracy w Siemianowicach Śląskich, na pewno warto zwrócić uwagę na DOMBUD Mintex.

DOMBUD opinie o pracodawcy 

Firma nie tylko ma stabilną pozycję na rynku i wielu zwolenników wśród zadowolonych klientów, ale także cieszy się pozytywnymi rekomendacjami od zatrudnionych. Pracownicy spółki wyrażają dobre opinie o pracy w DOMBUD, podkreślając dobre warunki zatrudnienia, uczciwość pracodawcy, dobre wynagrodzenie i atrakcyjne dodatki pozapłacowe.

Opinia o Dombud

Opinie pracowników o firmie DOMBUD. Źródło: gowork.pl

Osoby posiadające wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracach projektowych oraz inżynieryjnych powinny zwrócić uwagę na możliwość rozwoju na stanowiskach kierowniczych i biurowych. Pamiętaj też, że Mintex jest częścią grupy kapitałowej DOMBUD. Wszystkie tworzące ją spółki to potencjalnie ciekawe, atrakcyjne miejsca pracy, choćby z uwagi na fakt, że firma deweloperska DOMBUD pełni tak ważną rolę w swojej branży.

Kontakt z DOMBUD Mintex sp. z o.o. i dodatkowe informacje

Bezpośredni kontakt do siedziby spółki DOMBUD Mintex jest możliwy drogą mailową (adres: mintex@dombud.pl) lub telefoniczną (+48 32 254 39 53).

Główna siedziba firmy:
ul. Budowlana 4
41-100 Siemianowice Śląskie
Województwo śląskie

Poniżej podajemy także informacje rejestrowe spółki DOMBUD w KRS. Zaczerpnięte zostały z publicznego rejestru przedsiębiorców:

NAZWA: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DOMBUD S A
REGON:    271515004
NIP:    6340126565
KRS:    0000057133
Członkowie reprezentacji:

 • Baranowski Maciej    Prezes Zarządu
 • Stolarczyk Dawid Marian    Wiceprezes Zarządu
 • Chalecki Paweł Tadeusz    Wiceprezes Zarządu

Nazwa organu reprezentacji:    ZARZĄD
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców:    2001-12-28
Forma Prawna:    SPÓŁKA AKCYJNA
Data rozpoczęcia działalności:    1991
Adres WWW:    WWW.DOMBUD.PL

Oceń ten wpis
Fachowe instalacje z doświadczonym pracodawcą - praca DOMBUD Mintex w Siemianowicach Śląskich
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.